Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


GRUPI A


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- +/- PIK
Feronikeli 74 27 17 6 4 49 23 26 57
Liria 27 16 6 5 46 25 21 54
Phoenix 27 15 4 8 41 36 5 49
Istogu 27 13 6 8 45 36 9 45
Trepça 27 10 6 11 46 47 -1 36
Rahoveci 27 9 6 12 33 37 -4 33
KF Rilindja 1974 27 8 8 11 34 35 -1 32
Drenasi 27 8 6 13 29 44 -15 30
A&N 27 8 5 13 38 46 -8 29
Vëllaznimi 27 2 5 20 15 47 -32 11

GRUPI B


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- +/- PIK
Fushë Kosova 27 17 8 2 47 22 25 59
Ulpiana 27 16 5 6 42 30 12 53
Vushtrria 27 13 7 7 39 28 11 46
Flamurtari 27 12 9 6 41 26 15 45
KF Vjosa 27 12 5 10 41 40 1 41
Vllaznia 27 7 7 13 35 36 -1 28
Ramiz Sadiku 27 6 9 12 30 39 -9 27
Kika 27 5 11 11 26 46 -20 26
2 Korriku 27 5 9 13 27 36 -9 24
Arbëria 27 5 4 18 29 54 -25 19
Superliga
Play-Off / Barazh
Rënie në Ligë të Dytë