Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

Stinori 2020-2021


FFK Kupa e Kosovës 2021/22

1/16 e finales

Ramiz Sadiku

2
i

RSD-VUS 1-1 (2-1 pas vazhimeve)

Vushtrria

1
i

Feronikeli

0
i

FER-FKS 0-0 (1-4 pas penalltive)

Fushë Kosova

0*
i

A&N

0
i

A&N-GJI 0-1

Gjilani

1
i

Drenica

3
i

DRE-VLL 3-1

Vllaznia

1
i

Besa

0
i

BES-PRI 0-4

Prishtina

4
i

Malisheva

1
i

MAL-IST 1-0

Istogu

0
i

Ulpiana

3
i

ULP-VEL 3-0

Vëllaznimi

0
i

Rahoveci

1
i

RAH-BAL 1-3

Ballkani

3
i

Trepça ‘89

2
i

T89-2KR 2-2 (2-4 pas penalltive)

2 Korriku

2*
i

Llapi

2
i

LLA-KIK 2-1

Kika

1
i

KF Prizreni

1
i

PRZ-ONI 1-5

Onix

5
i

Drita

1
i

DRI-DRE 1-0

Drenasi

0
i

Arbëria

4
i

ARB-VIT 4-0

Vitia

0
i

KEK-u

1
i

KEK-TRE 1-0

Trepça

0
i

Liria

2
i

LIR-DUK 2-4

Dukagjini

4
i

Flamurtari

0
i

FLA-FER 0-3

Ferizaj

3
i

1/8 e finales

Çerekfinalet

Gjysmëfinalet

Finalja