Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


Play Off Liga e Parë 2022/23

Gjysmëfinalet

Istogu 2
i

17.03.2023 19:00 IST-NEW 116-72
21.03.2023 19:00 NEW-IST 97-102

New Basket 0
i
Vushtrria 1
i

17.03.2023 19:00 VUS-BOR 86-78
21.03.2023 19:00 BOR-VUS 96-92
24.03.2023 19:00 VUS-BOR 71-79

KB Bora 2
i

Finalja

Istogu 2
i

27.03.2023 20:00 IST-BOR 85-74
31.03.2023 20:30 BOR-IST 81-94

KB Bora 0
i

FITUESI

Istogu
i


Koment

✦ Skuadra që shënon dy fitore, kalon në finale.

✦ Skuadra që fiton dy ndeshje në serinë finale, shpallet kampione.