Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Europa-Dukagjini, 11-shet zyrtare

Europa-Dukagjini, 11-shet zyrtare


20 July, 2023 @16:49

EUROPA XI: Zappacosta; Pozo, Tello, Paul, Olmos; Bello, Hernandez, Quintana, Orihuela; Gimenez, Ruiz.

DUKAGJINI XI: Haxhihamza; Kameraj, Basriu, Syla, Kuqi; Hugo, Shabani, Iran Jr., Shala; Zulfiu, Merlaku. ◼️


 
Të gjitha lajmet nga Conference League