Tabelat dhe Rezultatet

GREZDA

Osijeku ia uron Grezdës ditëlindjen në gjuhën shqipe

15 April, 2021 @11:54

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Eros Grezda, që luan te Osijeku i Kroacisë, sot feston ditëlindjen e tij. Ndërsa ekipi…

Lexo më shumë  →

MEDIA

Çështja: Kasami te kombëtarja?!

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Çështja: Kasami te kombëtarja?!

14/04/21 @ 14:53

FUTSALL

Dështon udhëtimi i kombëtares së Shqipërisë në Ukrainë

Futsall Superliga/Kombëtarja

Dështon udhëtimi i kombëtares së Shqipërisë në Ukrainë

08/04/21 @ 15:05

NDESHJE KONTROLLUESE

Kombëtarja e femrave në Bosnje dhe Hercegovinë për ndeshjen miqësore

Kombëtarja

Kombëtarja e femrave në Bosnje dhe Hercegovinë për ndeshjen miqësore

07/04/21 @ 19:29

FIFA RANKING

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

07/04/21 @ 16:02

MEDIA

Ardian Ismajli reagon ashpër ndaj shtrembërimeve

Kombëtarja/Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Ardian Ismajli reagon ashpër ndaj shtrembërimeve

06/04/21 @ 22:36

PASAPORTAT DIPLOMATIKE

De Biasi reagon ndaj heqjes së pasaportave: Mos duan t’ua kthej edhe “Urdhrin e Skënderbeut”?

Kombëtarja

De Biasi reagon ndaj heqjes së pasaportave: Mos duan t’ua kthej edhe “Urdhrin e Skënderbeut”?

02/04/21 @ 17:21

SHQIPËRI

Kuqezinjtë që shkruan historinë në EURO 2016, mbesin pa pasaporta diplomatike

Kombëtarja

Kuqezinjtë që shkruan historinë në EURO 2016, mbesin pa pasaporta diplomatike

01/04/21 @ 22:33

PLAYER RATINGS: SMR-ALB

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

31/03/21 @ 23:28

LEJA

FIFA i refuzon Nedim Bajramit kërkesën për të luajtur për Shqipërinë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

FIFA i refuzon Nedim Bajramit kërkesën për të luajtur për Shqipërinë

31/03/21 @ 22:54

SAN MARINO - SHQIPËRIA

Shqipëria kryen detyrën, fiton në San Marino

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria kryen detyrën, fiton në San Marino

31/03/21 @ 22:37

SAN MARINO - SHQIPËRIA

Shqipëria e heshtur në pjesën e parë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria e heshtur në pjesën e parë

31/03/21 @ 21:39

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: San Marino - Shqipëria

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Formacionet zyrtare: San Marino - Shqipëria

31/03/21 @ 19:26

NGA KONFERENCA

Reja pa eksperimente në ndeshjen e nesërme

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Reja pa eksperimente në ndeshjen e nesërme

30/03/21 @ 20:44

NGA KONFERENCA

Hysaj: Duhet të jemi më të përqendruar se ndaj Anglisë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Hysaj: Duhet të jemi më të përqendruar se ndaj Anglisë

30/03/21 @ 20:36

FORMACIONI I MUNDSHËM

Pa Beratin dhe me mesfushë ndryshe, plani i Rejas

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Pa Beratin dhe me mesfushë ndryshe, plani i Rejas

30/03/21 @ 15:26

TE SHQIPËRIA

Mesfushori i kombëtares suspendohet për ndeshjen e radhës

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Mesfushori i kombëtares suspendohet për ndeshjen e radhës

29/03/21 @ 15:19

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Shqipëria-Anglia

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Notat e futbollistëve: Shqipëria-Anglia

28/03/21 @ 19:55

SHQIPËRI - ANGLI

Kualiteti bën diferencën, fitore e anglezëve në Tiranë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Kualiteti bën diferencën, fitore e anglezëve në Tiranë

28/03/21 @ 19:48

SHQIPËRI - ANGLI

Shqipëri - Angli, përfundon pjesa e parë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëri - Angli, përfundon pjesa e parë

28/03/21 @ 18:45

PAR NDESHJES

Kuqezinjtë me mesazh prekës para ndeshjes me Anglinë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Kuqezinjtë me mesazh prekës para ndeshjes me Anglinë

28/03/21 @ 17:55

LOJA TAKTIKE

Hamdi Salihi tregon renditjen taktike dhe mënyrën e lojës së Shqipërisë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Hamdi Salihi tregon renditjen taktike dhe mënyrën e lojës së Shqipërisë

28/03/21 @ 17:31

SHQIPËRI - ANGLI

Shqipëria merr lajmin e keq pak orë para ndeshjes me Anglinë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria merr lajmin e keq pak orë para ndeshjes me Anglinë

28/03/21 @ 16:51

SHQIPËRI - ANGLI

Shqipëri - Angli, 11-shet startuese

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëri - Angli, 11-shet startuese

28/03/21 @ 16:37

KUOTAT E BASTOREVE

Shqipëria - Anglia, koeficientët sipas bastoreve

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria - Anglia, koeficientët sipas bastoreve

28/03/21 @ 16:26

SHQIPËRI - ANGLI

Mësohen fanellat me të cilat do të dalë në fushë Shqipëria

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Mësohen fanellat me të cilat do të dalë në fushë Shqipëria

28/03/21 @ 16:11

SHQIPËRI - ANGLI

Shqipëri - Angli. Reja me plot ndryshime në formacion

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëri - Angli. Reja me plot ndryshime në formacion

28/03/21 @ 13:37

SHQIPËRIA U21

Shpresat kuqezi mposhtin Tiranën në miqësore, Salihu titullar

Kombëtarja

Shpresat kuqezi mposhtin Tiranën në miqësore, Salihu titullar

27/03/21 @ 22:01

SHQIPËRI - ANGLI

Cikalleshi, Manaj apo Broja? Kush do të luajë në sulm kundër Anglisë?

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Cikalleshi, Manaj apo Broja? Kush do të luajë në sulm kundër Anglisë?

27/03/21 @ 17:26

HAJDIN SALIHU

Hajdin Salihu flet në konferencë pasi la Kosovën për Shqipërinë

Kombëtarja

Hajdin Salihu flet në konferencë pasi la Kosovën për Shqipërinë

26/03/21 @ 20:36

SHQIPËRI - ANGLI

Gjyqtarë nga Izraeli në ndeshjen Shqipëri-Angli

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Gjyqtarë nga Izraeli në ndeshjen Shqipëri-Angli

26/03/21 @ 17:15

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Andorra-Shqipëria

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Notat e futbollistëve: Andorra-Shqipëria

25/03/21 @ 23:53

PAS FITORES

Reja: Do t’i përdor 20 lojtarë në këto duele, ndaj Anglisë dalim ndryshe

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Reja: Do t’i përdor 20 lojtarë në këto duele, ndaj Anglisë dalim ndryshe

25/03/21 @ 23:41

ANDORRA - SHQIPËRIA

Një gol për tri pikë, Shqipëria gëzohet me Lenjanin

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Një gol për tri pikë, Shqipëria gëzohet me Lenjanin

25/03/21 @ 22:33

SHQIPËRI - ANGLI

Shqipëri - Angli, BBC njofton se a do të luhet ndeshja

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëri - Angli, BBC njofton se a do të luhet ndeshja

25/03/21 @ 21:57

VIDEO: SHQIPËRIA - ANDORRA

GOOOL! Lenjani kalon Shqipërinë në epërsi

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

GOOOL! Lenjani kalon Shqipërinë në epërsi

25/03/21 @ 21:29

FORMACIONI ZYRTAR

11-shja kuqezi ndaj Andorrës

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

11-shja kuqezi ndaj Andorrës

25/03/21 @ 19:29

TIRANË

Policia nuk garanton marrjen e masave për Shqipëri-Angli, reagon FSHF-ja

Kombëtarja/International

Policia nuk garanton marrjen e masave për Shqipëri-Angli, reagon FSHF-ja

25/03/21 @ 11:54

ETRIT BERISHA

Berisha: Nuk duhet të lejohet asnjë lloj surprize

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Berisha: Nuk duhet të lejohet asnjë lloj surprize

24/03/21 @ 20:44

EDI REJA

Nuk duhet kurrsesi ta nënvlerësojmë kundërshtarin

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Nuk duhet kurrsesi ta nënvlerësojmë kundërshtarin

24/03/21 @ 20:26

ARDHJA E RE

Reja tregon nëse Bajrami do të luajë nesër për Shqipërinë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Reja tregon nëse Bajrami do të luajë nesër për Shqipërinë

24/03/21 @ 20:13