Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZREN

Altin Sylejmani kalon te Liria

Altin Sylejmani kalon te Liria


22 July, 2023 @15:58

Skuadra e Lirisë ka bërë të ditur edhe përforcimin e radhës në kuadër të përgatitjeve për Superligë. Së fundi, sot klubi ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me mesfushorin Altin Sylejmani.

Futbollisti në fjalë, ka nënshkruar kontratë një-vjeçare me ekipin prizrenas, ndërsa më parë ka luajtur për Rahovecin dhe A&N. ◼️


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga