Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RUSI

Mirlind Daku shënon në debutim te Rubin Kazani

Mirlind Daku shënon në debutim te Rubin Kazani


22 July, 2023 @16:58

Mjaft mirë ka filluar karriera e Mirlind Dakut te Rubin Kazani në Rusi!

Sulmuesi i Kosovës ka shënuar në debutim te skuadra ruse që në minutën e 3’ të xhiros hapëse të elitës së futbollit rus.

Golin Daku e shënoi ndaj Lokomotiv Moskës në kryeqytetin rus.

Për momentin rezultati është 1-1, kur po zhvillohet minuta e 28’ e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga International