Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FIFA

Trajneri i vitit 2014, Low

REUTERS

Trajneri i vitit 2014, Low


12 January, 2015 @19:16

Përzgjedhësi i përfaqësueses gjermane, Joachim Low, është përzgjedhur trajner i vitit 2014 në ceremoninë e FIFA-së që po mbahet në Zvicër aktualisht. 

Gjermani, që udhëhoqi kombëtaren e tij drejt titullit të kampionit Botëror në Brazili 2014, duke mposhtur Argjentinën në finale ka mposhtur kundërkandidatët e ekipeve madrilene në këtë garë. 

Carlo Ancelotti dhe Diego Simeone, trajneri i Real Madridit, përkatësisht Atletico Madridit - kanë qenë kandidatët që nuk e arritën me vota gjermanin Low. 


CAMP NOU

Barça fiton derbin

La Liga

Barça fiton derbin

11/01/15 @ 22:55

JUVENTUS

Fitore pas 14 viteve në Napoli

Serie A

Fitore pas 14 viteve në Napoli

11/01/15 @ 22:41

OL

Lideri i ri në Francë

Ligue 1

Lideri i ri në Francë

11/01/15 @ 18:58

OLD TRAFFORD

Southampton prish serinë e Man Utd

Premier League

Southampton prish serinë e Man Utd

11/01/15 @ 18:40

NGA NORVEGJIA

Herolindi te Sparta!

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Herolindi te Sparta!

11/01/15 @ 17:20

DERBI ROMAK

Festa me ‘selfie’

Serie A

Festa me ‘selfie’

11/01/15 @ 17:02

EMIRATES

Alexis shkëlqen në hakmarrje

Premier League

Alexis shkëlqen në hakmarrje

11/01/15 @ 16:41

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina kryen detyrën, tash e pret  Ferencvarosi

FFK Superliga/Champions League

Prishtina kryen detyrën, tash e pret Ferencvarosi

25/06/21 @ 21:53

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

FFK Superliga/Champions League

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

25/06/21 @ 20:50

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Inter d’Escaldes

Champions League

Formacionet zyrtare: Prishtina - Inter d’Escaldes

25/06/21 @ 19:20

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

FFK Superliga/Champions League

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

25/06/21 @ 10:29

UEFA

UEFA largon avantazhin e golit si mysafir

Champions League

UEFA largon avantazhin e golit si mysafir

24/06/21 @ 16:53

ZEKIRIJA RAMADANI

Ramadani e sheh pozitive fitoren me rezultat të ngushtë

Champions League

Ramadani e sheh pozitive fitoren me rezultat të ngushtë

23/06/21 @ 14:03

CHAMPIONS LEAGUE

Ish-kundërshtari i Dritës, në finale me Prishtinën

Champions League

Ish-kundërshtari i Dritës, në finale me Prishtinën

22/06/21 @ 22:24

FOLGORE - PRISHTINA

Prishtina në finale të raundit preliminar të Champions League

Champions League

Prishtina në finale të raundit preliminar të Champions League

22/06/21 @ 21:55

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Folgore - Prishtina

Champions League

Formacionet zyrtare: Folgore - Prishtina

22/06/21 @ 19:12

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40


 
Të gjitha lajmet nga Champions League