Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINALJA E BOTËS

Galeria para finales

Galeria para finales


13 July, 2014 @20:50

Shikoni galerinë para finales së Botërorit. 


 
Të gjitha lajmet nga Brazil 2014