Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TURQI

Erkin mbetet te Feneri

BOROZANI/Erdis Driza

Erkin mbetet te Feneri


13 July, 2014 @16:24

Mesfushori i përfaqësueses turke, Caner Erkin, të cili i përfundoi kontrata më 31 maj të këtij viti me Fenerbahçen, përkundër se u kërkua nga disa ekipe europiane - ai ka vendosur të mbetet te ekipi i tij. 

Kështu ka bërë të ditur sot NTV Spor i Turqisë, që ka njoftuar se i palodhshmi Erkin, do të vazhdojë kontratën me Kanarinat e Stambollit, derisa nesër do të nënshkruajë  zyrtarisht kontratën e re me klubin. 

Caner Erkin ka qenë pjesë e përfaqësueses së Turqisë që ka zhvilluar miqësoren me Kosovën në stadiumin Adem Jashari të Mitrovicës, por nuk ka marrë minutazhë fare nga përzgjedhësi turk, Fatih Terim. 


MANGALA

Man City gjen partnerin e kapitenit Kompany

Premier League/International/Transfere

Man City gjen partnerin e kapitenit Kompany

13/07/14 @ 16:12

MEDIA

Si mbrohet Barcelona nga kafshimi i radhës?

La Liga/International

Si mbrohet Barcelona nga kafshimi i radhës?

13/07/14 @ 15:52

PARA STINORIT TË RI

Zeneli dhe Avdyli, te Hajvalia

FFK Superliga/Transfere

Zeneli dhe Avdyli, te Hajvalia

13/07/14 @ 15:42

MEDIA

“FIFA bleu heshtjen irlandeze”

International

“FIFA bleu heshtjen irlandeze”

13/07/14 @ 15:34

FLASIN TRAJNERËT

E treta e vërteta!

Brazil 2014

E treta e vërteta!

13/07/14 @ 11:49

GJERMANIA-ARGJENTINA

Finalja

Brazil 2014/Sportistë shqiptarë në botë

Finalja

13/07/14 @ 10:59

MEDALJA E BRONZTË

Holanda e treta, për turpin brazilian të radhës

Brazil 2014

Holanda e treta, për turpin brazilian të radhës

13/07/14 @ 10:12

FTESAT E KOSOVËS U21

Nees publikon ftesat për ndeshjen e Kosovës U21 ndaj Shqipërisë U21

Shqipëria/Kosova/International

Nees publikon ftesat për ndeshjen e Kosovës U21 ndaj Shqipërisë U21

03/11/21 @ 16:08

MEDIA TALK

Xavi arrin marrëveshje, në pritje të klubeve!

La Liga/International/Transfere

Xavi arrin marrëveshje, në pritje të klubeve!

02/11/21 @ 16:41

MEDIA TALK

Muriqi mund të largohet, por vetëm si huazim

Serie A/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Muriqi mund të largohet, por vetëm si huazim

02/11/21 @ 15:37

TRABZON 2-1 RIZE

Me përmbysje Trabzon ruan pamposhtshmërinë dhe distancën

International

Me përmbysje Trabzon ruan pamposhtshmërinë dhe distancën

29/10/21 @ 22:23

ESTONI

Besar Halimi 60-minuta në barazim

International/Sportistë shqiptarë në botë

Besar Halimi 60-minuta në barazim

27/10/21 @ 15:53

KOSOVA - F

Me golin e Liridona Sylës, vajzat e Kosovës mposhtin Armeninë

Kosova/International

Me golin e Liridona Sylës, vajzat e Kosovës mposhtin Armeninë

26/10/21 @ 17:52

KOSOVA

Miqësorja e muajit të ardhshëm, konfirmohet data

Kosova/International

Miqësorja e muajit të ardhshëm, konfirmohet data

25/10/21 @ 15:36

DUELI KUALIFIKUES

Të rejat pësojnë minimalisht nga kroatet

Kosova/International

Të rejat pësojnë minimalisht nga kroatet

25/10/21 @ 14:17

MALTRETIMET VAZHDOJNË

Edhe Armenia vonon ekipin e Kosovës!

Kosova/International

Edhe Armenia vonon ekipin e Kosovës!

25/10/21 @ 14:15

DUELI I RADHËS

S’ka kohë për pushim! Në pritje të fitores së parë

Kosova/International

S’ka kohë për pushim! Në pritje të fitores së parë

25/10/21 @ 10:39


 
Të gjitha lajmet nga International