Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Albion Rrahmani drejt Rumanisë!

Foto: FFK

Albion Rrahmani drejt Rumanisë!


31 July, 2023 @12:24

Sulmuesi i Ballkanit dhe përfaqësueses së Kosovës, Albion Rrahmani, pritet që karrierën të vazhdojë në elitën e futbollit rumun.

Sipas fanatik.ro Rapidi i Bukureshtit do të paguajë rreth 600-mijë euro në arkë të Ballkanit për të siguruar shërbimet e sulmuesit Rrahmani.

Albion Rrahmani në stinorin e kaluar ka qenë golashënuesi më i mirë i Superligës me 21 gola të shënuara.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga