Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

2023/2024

Superliga e Kosovës, çiftet e xhiros hapëse

TOPSPORTI / ARKIV

Superliga e Kosovës, çiftet e xhiros hapëse


28 July, 2023 @12:49

Më 12 gusht nis sezoni i ri i Superligës së Kosovës në futboll.

Sot është mbajtur shorti përcaktues për kalendarin e sezonit të ri, short i cili ka vendosur që në xhiron hapëse të luhen këto duele.

Liria - Ballkani
Drita - Llapi
Prishtina - Feronikeli ‘74
Dukagjini - Malisheva
Fushë Kosova - Gjilani

Kalendari i plotë do të publikohet më vonë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga