Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MBROJTËSI I RI

Liria prezanton mbrojtësin Redon Arifi

Liria prezanton mbrojtësin Redon Arifi


29 July, 2023 @10:23

Liria ka prezantuar ditë më parë mbrojtësin Redon Arifi. Futbollisti në fjalë ka ardhur te Liria prej ekipit të 2 Korrikut, ndërsa pos pozitës së qendërmbrojtësit, Redoni mund të luajë edhe në të djathtë të mbrojtjes.

Përndryshe, Arifi 194-centimetra i gjatë është 19-vjeçar dhe pritet të shihet kontributi i tij për ekipin bardhezi nga Prizreni, që këtë stinor do të punojë me teknikun turk, Nedim Yigit.◼️


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga