Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VAN GAAL

S’pushon

as

S’pushon


15 July, 2014 @9:20

Përzgjedhësi i Holandës në Kampionatin Botëror, Louis Van Gaal, nuk ka pushim fare. Ai me të arritur në Holandë me ekspeditën e Tulipanëve që përfundoi e treta në “Brazili 2014” ka marrë aeroplanin e radhës dhe është nisur për në Manchester. 

Kjo pasi që ai dëshiron sa më shpejtë t’ia nis projektit të tij të ri me Djajt e Kuq, që kanë mbetur pa gara europiane për herë të parë pas 25 viteve! 

Manchester United ka arritur dje marrëveshje gjigante me Adidasin sa i përket veshëmbathjeve për dekadën e radhës, derisa Van Gaal dëshiron të punojë me të rinjtë e ekipit dhe ka thënë se nuk i nevojitet pushimi para se të bëhet nisja për SHBA, ku Manchester United do të zhvillojë fazën e parë përgatitore jashtë vendit, transmeton spanjollja As sot.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League