Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ADIDAS

Rekord fitim për Manchester Unitedin

REUTERS

Rekord fitim për Manchester Unitedin


14 July, 2014 @15:21

Manchester United ka arritur të thejë rekordin e botës sa i përket parave që do t’i fitojë nga sponsorimi i ri me kompaninë e veshëmbathjeve sportive - Adidas. 

Duke filluar nga stinori 2015/16 Manchester United do të lë kompaninë Nike, për Adidas, dhe do të fitojë 750 milionë funta në dekadën e ardhshme, për sa ka nënshkruar marrëveshje me këtë kompani. 


MESSI

S’ka ngushëllim

International/Brazil 2014

S’ka ngushëllim

14/07/14 @ 15:11

KROOS

Gjermano-lindori i parë me titull të Botës

Bundesliga/Brazil 2014

Gjermano-lindori i parë me titull të Botës

14/07/14 @ 13:27

MOTIVIMI

Çka i tha Löw Götzes?

Brazil 2014

Çka i tha Löw Götzes?

14/07/14 @ 12:31

MIKU

Nuk e harroi

Brazil 2014

Nuk e harroi

14/07/14 @ 12:04

VAZHDON KONTRATËN ME EKIPIN E FËMIJËRISË

Me rrogë të re, Rashford vazhdon deri në vitin 2028

Champions League/Premier League

Me rrogë të re, Rashford vazhdon deri në vitin 2028

18/07/23 @ 22:29

MEDIA TALK

Broja kërkon largimin nga Chelsea, dy ekipe të PL janë të interesuara

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Broja kërkon largimin nga Chelsea, dy ekipe të PL janë të interesuara

04/07/23 @ 11:10

PREMIER LEAGUE

Sa kanë fituar ekipet e Premier League gjatë sezonit 22/23?

Premier League

Sa kanë fituar ekipet e Premier League gjatë sezonit 22/23?

21/06/23 @ 10:36

the GUNNERS

Partey mund të shkojë, nëse vjen Caicedo

Champions League/Premier League/Transfere

Partey mund të shkojë, nëse vjen Caicedo

14/06/23 @ 08:56

PARADA E FITUESVE

Rreth 200 mijë tifozë priten të festojnë trofeun me Manchester Cityn

Champions League/Premier League

Rreth 200 mijë tifozë priten të festojnë trofeun me Manchester Cityn

11/06/23 @ 23:51

MANCHESTER CITY KAMPION EVROPE

Manchester City për herë të parë fiton Ligën e Kampionëve, kompleton tripletën!

Champions League/Premier League

Manchester City për herë të parë fiton Ligën e Kampionëve, kompleton tripletën!

10/06/23 @ 23:03

CITY FITON EDHE KUPËN

Manchester City fiton edhe FA Cup

Premier League

Manchester City fiton edhe FA Cup

03/06/23 @ 21:08

POCH ZYRTARIZOHET TE CHELSEA!

“Ai duhet të fitojë”, Chelsea emëroi Pochettinon

Premier League/Transfere

“Ai duhet të fitojë”, Chelsea emëroi Pochettinon

30/05/23 @ 14:23

BILETA E FUNDIT PËR PREMIER LIGË 2023/24

Në Wembley, do të përcaktohet pjesëmarrësi i fundit i Premier Ligës 23/24

Premier League

Në Wembley, do të përcaktohet pjesëmarrësi i fundit i Premier Ligës 23/24

18/05/23 @ 11:24

FITORJA E SHTATË ME RADHË - I AFROHEN ZONËS "CHAMPIONS"

Salah hat-trick asistesh, Liverpool me shtatë fitore radhazi!

Premier League

Salah hat-trick asistesh, Liverpool me shtatë fitore radhazi!

15/05/23 @ 23:00


 
Të gjitha lajmet nga Premier League