Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ESPN

Botërori në 4 minuta

fifa

Botërori në 4 minuta


16 July, 2014 @14:07

Një video e shkurtët 4 minutëshe e ESPN që tregon shpejtë, shkurtë dhe qartë Botërorin.

Në videon e mëposhtme përkujtoni në pikat e shkurtëra Botërorin “Brazili 2014” për të për të përjetuar edhe njëherë emocionet e ngjarjes më të madhe sportive në Botë. 


Video

Kampionati Botëror në 4 minuta

Një përmbledhje e shpejtë e muajit të "Brazili 2014" nga ESPN - që tregon shumëçka, shpejtë dhe saktë për ngjarjen e madhe;ALLEGRI

Te rivali

Serie A/Transfere

Te rivali

16/07/14 @ 13:10

LARASKAT

Newcastle rrëmben holandezin

Premier League/International/Transfere

Newcastle rrëmben holandezin

16/07/14 @ 12:41

ANFIELD ROAD

Markovic zyrtarizohet te Liverpool

Europa League/Premier League/International/Transfere

Markovic zyrtarizohet te Liverpool

16/07/14 @ 12:28

INTER

Zyrtarizohet M’Vila

Serie A/International/Transfere

Zyrtarizohet M’Vila

16/07/14 @ 11:22

BIANCONERI

Conte lë Juventusin për…

Serie A/International/Transfere

Conte lë Juventusin për…

16/07/14 @ 11:14

PORTIERI HEROIK

Prej Botërorit në Real Madrid

La Liga/Brazil 2014/Transfere

Prej Botërorit në Real Madrid

16/07/14 @ 09:55

SPONSOR WAR

Lufta e Nike me Adidas për gjigantët e futbollit

Champions League/Europa League/International/Analiza

Lufta e Nike me Adidas për gjigantët e futbollit

16/07/14 @ 08:44

SKËNDERBEU

Skënderbeu i pathyeshëm

Champions League

Skënderbeu i pathyeshëm

15/07/14 @ 20:46

MEDIA

Milani i ri, si Gjermania

Serie A

Milani i ri, si Gjermania

15/07/14 @ 15:07

SUPERLIGA TURKE

Mario Balotelli afër Superligës Turke

International

Mario Balotelli afër Superligës Turke

04/07/21 @ 23:01

COPA AMERICA 2021

Mjeshtria e Messit siguron gjysmëfinalen për Gauchosët

International

Mjeshtria e Messit siguron gjysmëfinalen për Gauchosët

04/07/21 @ 11:57

COPA AMERICA 2021

Ospina shpëton, Kolumbia eliminon Uruguajin

International

Ospina shpëton, Kolumbia eliminon Uruguajin

04/07/21 @ 11:38

DITARI I EUROs

Dita 23. Biletat e fundit për Wembley

Evropiani/International/Analiza

Dita 23. Biletat e fundit për Wembley

03/07/21 @ 11:26

COPA AMERICA 2021

Paqueta hyn, shënon — Brazili me 10 lojtarë në gjysmëfinale

International

Paqueta hyn, shënon — Brazili me 10 lojtarë në gjysmëfinale

03/07/21 @ 09:54

COPA AMERICA 2021

Lapadula shkëlqen, Peru eliminon Paraguajin dhe arrin gj’finalen

International

Lapadula shkëlqen, Peru eliminon Paraguajin dhe arrin gj’finalen

03/07/21 @ 01:55

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Zvicra-Spanja

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Zvicra-Spanja

02/07/21 @ 21:04

ZVICRA - SPANJA 1-1 (1-3pen)

Penalltitë çojnë Spanjën në gjysmëfinale

Evropiani/International

Penalltitë çojnë Spanjën në gjysmëfinale

02/07/21 @ 20:51

SUPERLIGA TURKE

Pereira për herë të dytë te Fenerbahçe

International

Pereira për herë të dytë te Fenerbahçe

02/07/21 @ 19:16

GJERMANIA

Zyrtare: Pensionohet Toni Kroos

International

Zyrtare: Pensionohet Toni Kroos

02/07/21 @ 14:23


 
Të gjitha lajmet nga International