Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BERLIN

Festa fillon

Festa fillon


15 July, 2014 @12:48

Aeroplani që bartte Kampionët e rinj të Botës në futboll, ka ateruar në Berlin pak më parë. 

Kapiteni i kombëtares gjermane, Philip Lahm, ka hapur derën duke kalë me Kupë të Botës në prani të stjuardesave, ku dhjetëra mijëra njerëz kishin organizuar pritje. 

Festa e Gjermanisë pritet të vazhdojë sot nëpër rrugët e kryeqytetit, Berlin, derisa ekspedita e Panzerëve në Amerikë Latine ka përfunduar misionin me sukses!


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga