Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BELGU

Kushtet s’u plotësuan, por flokët shkuan

Kushtet s’u plotësuan, por flokët shkuan


10 July, 2014 @22:57

Personi në të majtë në këtë fotografi, në shikim të parë mund t’ju duket i panjohur. Mirëpo, nëse atij ia veshni një afro frizurë - atëherë ai është hiç më larg sesa mesfushori i Manchester Unitedit dhe Belgjikës, Marouane Fellaini. 

Më parë, Fellaini kishte thënë se flokët do t’i prejë vetëm nëse e fiton Ligën e Kampionëve - që nuk e arriti as me Standard Liegein, as me Evertonin e as me Manchester Unitedin. 

Së fundi, ai tha se flokët e tij mund të bien pre e gërshërëve nëse Belgjika do të fitojë titullin e Botërorit në Brazil - por as kjo nuk ndodhi. 

Sidoqoftë, duket se Fellaini ka qenë i vendosur për t’i prerë flokët - dhe i ka prerë ato, edhepse nuk iu realizua asnjë nga kushtet. 


PA GOL SI MYSAFIR

Eliminohet edhe Shkëndija

Europa League/Sportistë shqiptarë në botë

Eliminohet edhe Shkëndija

10/07/14 @ 22:42

VLORË

Drama i takoi Flamurtarit

FSHF Kategoria Superiore/Europa League

Drama i takoi Flamurtarit

10/07/14 @ 22:32

KILIANI

Alexis, i Arsenalit

Premier League/La Liga/Transfere

Alexis, i Arsenalit

10/07/14 @ 22:26

NËNKAMPIONI

Kukësi s’ia del

FSHF Kategoria Superiore/Europa League

Kukësi s’ia del

10/07/14 @ 22:20

LAÇ

Laçi eliminon sllovenët

FSHF Kategoria Superiore/Europa League

Laçi eliminon sllovenët

10/07/14 @ 19:37

ATLETICO

Prezentohet Mandzukic

Bundesliga/La Liga/Transfere

Prezentohet Mandzukic

10/07/14 @ 15:57

BOSHNJAKU

Hajrovic te Werder

Bundesliga/International/Transfere

Hajrovic te Werder

10/07/14 @ 15:50

TRANSFERE

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

Premier League/Serie A/La Liga/Transfere

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

24/06/21 @ 21:20

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Milot Rashica në Premier League

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Zyrtare: Milot Rashica në Premier League

22/06/21 @ 17:26

“E urrej futbollin modern”

Evropiani/Përfaqësuesja/Premier League

“E urrej futbollin modern”

19/06/21 @ 12:30

ANALIZA

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

Premier League/Serie A

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

18/06/21 @ 22:50

TRANSFERE

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

Premier League/La Liga/Transfere

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

17/06/21 @ 20:20

RAFA BENITEZ

Pritet rikthimi në Premier League

Premier League/Transfere

Pritet rikthimi në Premier League

16/06/21 @ 23:59

STINORI I RI

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

Premier League

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

16/06/21 @ 10:21

ZYRTARE

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

Premier League/Ligue 1/Transfere

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

10/06/21 @ 15:03

WOLVES

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

Premier League/Transfere

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

09/06/21 @ 11:19

EMILIANO BUENDIA

Rekord transfer nga Aston Villa

Premier League/International/Transfere

Rekord transfer nga Aston Villa

06/06/21 @ 12:00


 
Të gjitha lajmet nga Premier League