Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORJA

Sioni mposht Hajvalinë

Sioni mposht Hajvalinë


27 June, 2015 @19:49

Hajvalia është mposhtur nga Sioni në miqësoren e sotme të zhvilluar në Zvicër. 

Skuadra zvicerane ka udhëhequr shpejtë me 1-0, por pastaj ka barazuar Shkëlqim Pacolli, në 1-1. 

Prej këtij momenti e tutje, gjithçka i takoi zviceranëve të cilët shënuan edhe 4 herë për të fituar 5-1 në fund. 


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga