Të gjitha lajmet

ARGJENTINA

Tango para finales

Tango para finales

1 July, 2015 @5:59

Argjentina ka luajtur Tangon e parë dhe të fundit të saj sot para finales së Copa America 2015

Gauchosët kanë mposhtur Paraguajin 6-1, ku Lionel Messi ka regjistruar tre asistime, Angel Di Maria dy gola, derisa nuk kanë mbetur pa shënuar as Sergio Aguero e Gonzalo Higuain

Serinë e golave pas dy asistimeve të Messit e hapën Marcos Rojo dhe Javier Pastore

SKEMA DREJT FINALES

Argjentina në finale luan ndaj Kilit organizator. 

Argentina ganó 6-1 a Paraguay y jugará la final… by noticiastvperuana

MEDIA TALK

Challandes parashikon muajin e ndeshjes Maqedonia V - Kosova

7 April, 2020 @0:21

Selektori më i suksesshëm i Kosovës në historinë e shkurtër të vendit tonë në gara ndërkombëtare, Bernard Challandes, duke folë…

JUGKOREANI

Son Heung-min shkon në ushtri

6 April, 2020 @23:58

Futbollisti i Tottenham Hotspurit, Son Heung-min, do të kryejë shërbimin ushtarak në shtetin e tij, Kore të Jugut, ka konfirmuar…

DON BALON

Marash Kumbulla në radar të Real Madridit

6 April, 2020 @15:33

Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, i është ofruar si zgjidhje kryetarit të Real Madridit Florentino Perez, shkruan sot Don…

STINORI 1999/2000

Tabelat përfundimtare 1999/2000 të Ligave të Dyta të Kosovës

Foto nga arkivi i Brahim Vojvodës, sulmuesit të KF Drenica

6 April, 2020 @14:58

Ishte sezoni i parë i pasluftës në Ligë të Dytë të Kosovës, që në fakt ishin dy. Liga e Dytë…

TOP 10

Laureatët e vitit 2000 nga FFK

6 April, 2020 @0:12

Në stinorin e parë të pasluftës në Kosovë dhe pas shpalljes së Prishtinës kampione të Kosovës, e Gjilanit fitues të…

Të gjitha lajmet nga