Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MOMENTI

Selfie më i dhimbshëm!

Selfie më i dhimbshëm!


5 July, 2015 @1:52

Një vogëlush kilian që kishte për detyrë futjen e topave në lojë gjatë finales Kili-Argjentina sot, ka bërë Selfien më të dhimbshme në botë. 

Ai me të përfunduar ndeshja, derisa vendi i tij festonte titullin e parë në histori të vendit në Copa America, ka vrapuar te Lionel Messi, për të bërë Selfie. 

E pozita e Messit - fliste shumë. (Video mëposhtë)


Video

Selfie 
Të gjitha lajmet nga Copa America 2015