Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BRAZILI

Fund, për Neymarin

REUTERS/Arkiv

Fund, për Neymarin


20 June, 2015 @10:15

Kapiteni dhe lojtari kryesor i Brazilit, Neymar, ka përfunduar Copa American që sot, pasi që drejtuesit e Konfederatës i dhanë 4 ndeshje suspendim atij për shkak të një kartoni të kuq në ndeshje ndaj Bolivisë. 

Me këtë Neymar nuk do të mund të luaj më në Copa America edhe po të arrij finalen Brazili, ndërsa përveç tij u dënua edhe kolumbiani Carlos Bacca, por me dy ndeshje moslojë. 


 
Të gjitha lajmet nga Copa America 2015