Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KILI

Favoriti shkelë

Favoriti shkelë


20 June, 2015 @10:09

Kili  ka arritur të shënojë fitore të lehtë për të siguruar vendin e parë në Grupin A dhe për të ecur përpara në Copa America. 

Organizatori i Copa America që për herë të parë kërkon trofeun jugamerikan, është në rrugë të mirë për të arritur këtë, ndërsa golat e shumtë dhe të shpejtë të shënuar sot, premtojnë për fazën eliminatore. 

Edhe humbësja, Bolivia, ka siguruar çerekfinalen e Copa America, pasi që nuk kishte pse të bregosej pas humbjes së Meksikës mbrëmë vonë. 

REZULTATET - TABELA AKTUALE - GOLAT - COPA AMERICA 

[HD] Highlights -Chile 5:0 Bolivia (ES) 19/06… by bekimlorini


 
Të gjitha lajmet nga Copa America 2015