Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Aguero shkruan mesazhe me top!

Aguero shkruan mesazhe me top!


26 June, 2015 @21:57

Ylli argjentinas i Manchester Cityt, Sergio Aguero, në një reklamë për sponzorin e kombëtares së tij ka bërë diçka të veçantë. 

Ai i ka kthyer përgjigje adhuruesve në Twitter duke shkruar me top në një mënyrë speciale në ekran të madh. 

Edhe pse nuk dihet nëse Aguero ka qenë 100% i saktë si rezultat i aftësive të tija futbollistike, diçka është e sigurtë, duket bukur dhe interesant.


Video

Sergio Aguero 
Të gjitha lajmet nga Premier League