Të gjitha lajmet

BEST TEAM

11-shja më e mirë e grupeve

REUTERS/Arkiv

11-shja më e mirë e grupeve

23 June, 2015 @9:23

Janë edhe 8 reprezentacione në lojë që kërkojnë titullin e Amerikës së Jugut në futboll. Copa America 2015 ka përcaktuar çerekfinalet, derisa Goal.com që është përgjegjës për statistika në këtë ngjarje ka bërë të ditur 11-shen më të mirë të fazës grupore në “Kili 2015”

Shiko fotografinë për të zbuluar 11-shen. 

LIRIA-FERONIKELI

3 gola për 3 pikë nga Feronikeli në Prizren

Festa e Feronikelit pas golit sot/ BOROZANI/ A. P.

12 March, 2017 @15:06

Skuadra e Feronikelit ka shënuar fitore të rëndësishme si mysafire duke e mposhtur Lirinë në Prizren me rezultat 1-3. Mysafirët…

KANDIDATËT PËR TRAJNERIN E VITIT 2015

Guardiola, Enrique dhe Sampaoli

30 November, 2015 @14:49

Trajneri i Bayern Munchenit, Josep Guardiola, ai i Barcelonës, Luis Enrique dhe ish trajneri i Kilit, Jorge Sampaoli - janë…

TOP

Notat e finales

5 July, 2015 @2:24

Arturo Vidal, lojtari më i mirë i ndeshjes…

MEJORES

Më të mirët e turneut

5 July, 2015 @2:12

Pas fitores së Kilit ndaj Argjentinës në finale të Copa America, janë publikuar lojtarët më të mirë të turneut…

PARA SHEKULLIT

99 vjet pritje

5 July, 2015 @2:02

Vetëm edhe një vjet i duhej Kilit që të bëhet një shekull pa Copa American. Skuadra e drejtuar nga trajneri…

Të gjitha lajmet nga Copa America 2015