Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BEST TEAM

11-shja më e mirë e grupeve

REUTERS/Arkiv

11-shja më e mirë e grupeve


23 June, 2015 @9:23

Janë edhe 8 reprezentacione në lojë që kërkojnë titullin e Amerikës së Jugut në futboll. Copa America 2015 ka përcaktuar çerekfinalet, derisa Goal.com që është përgjegjës për statistika në këtë ngjarje ka bërë të ditur 11-shen më të mirë të fazës grupore në “Kili 2015”

Shiko fotografinë për të zbuluar 11-shen. 


 
Të gjitha lajmet nga Copa America 2015