Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TALENTI

Wolfsburg s’e lëshon yllin

Wolfsburg s’e lëshon yllin


23 June, 2015 @6:05

Wolfsburg që siguroi Ligën e Kampionëve për stinorin që vjen, ka kuptuar rëndësinë e mesfushorit gjenial belg, Kevin De Bruyne

Prej se ai erdhi nga Chelsea në ekipin e Wolfsburgut, këta të fundit kanë kapur serinë e lojërave të mira dhe në fund u shpërblyen me Ligë të Kampionëve. 

Për këtë, drejtuesit e klubit kanë vendosur që t’ia përmirësojnë kontratën belgut të ri, duke i ofruar 140 mijë euro në javë si rrogë, vetëm e vetëm që ai mos të mendojë largimin nga skuadra. (daily mirror)


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga