Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VICENTE CALDERON

Pranë Martinezit

Pranë Martinezit


23 June, 2015 @5:36

Pas dështimit të kalimit në Milan, Jackson Martinez, është shumë afër kalimit në Ateltico Madrid, që pritet t’i paguajë Portos 35 milionë euro për kartonin e tij. 

Marca madrilene ka shkruar se palët janë shumë afër marrëveshjes, derisa Diego Simeone pritet të rikthejë sulmin atomik në skuadër me dyshen Martinez - Luciano Vietto


 
Të gjitha lajmet nga La Liga