Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MESSI

Vështirë të shënosh për Argjentinën

ca2015.com

Vështirë të shënosh për Argjentinën


27 June, 2015 @22:08

Lionel Messi, sulmues i Argjentinës, ka bërë të ditur se është shumë vështirë të shënosh gol me reprezentacionin përkundër tentimeve të shumta. 

“E pabesueshme është se sa vështirë vjen te goli me reprezentacion. Kemi bërë gjithçka, kemi pasur raste, por goli nuk vinte assesi,” citohet të ketë thënë Messi pas arritjes së gjysmëfinalesCopa America

“Kemi treguar performancën më të mirë deri më sot këtu dhe fatmirësisht kaluam përmes penalltive,” ka shtuar Messi

Messi ka shënuar një gol për Argjentinën në Copa America, derisa sonte do të kuptojnë rivalin gjysmëfinal që del nga dueli Brazili-Paraguaji. 


 
Të gjitha lajmet nga Copa America 2015