Të gjitha lajmet

FALCAO

Më i dobëti

Më i dobëti

23 June, 2015 @14:24

Radamel Falcao, njeriu që pagohet shtrenjtë nga ekipet në Europë dhe ka rrogë mbi 10 milionë euro për stinor, ka përfunduar fazën grupore të Copa America me statistika më të dobëta nga të gjithë futbollistët startues të të gjitha ekipeve pjesëmarrëse. 

As 6.10

Falcao ka notën mesatare 6.09 nga 3 ndeshjet e para të Kolumbisë, që është nota më e dobët mesatare e marrë nga një lojtar i 11-shes së parë te të gjithë pjesëmarrësit në Copa America 2015

PËRBALLJET ÇEREKFINALE

I presin Gauchosët

Sidoqoftë, Kolumbia ka gjetur mënyrën për tu kualifikuar dhe tashmë në çerekfinale do të ndeshet me Argjentinën. 

JOAO FELIX

Ylli i Benficës si rekord-transfer në Madrid?!

17 June, 2019 @17:18

Pritet të thyhet rekordi i klubit për transfere, vetëm e vetëm që në gjirin e ekipit të shtohet ylli i…

ALEN JASHAROSKI

Ish lojtari i Prishtinës, nënshkruan me ekipin maqedon

17 June, 2019 @12:36

Sulmuesi që nuk u tregua te Prishtina në sezonin e kaluar, Alen Jasharoski, është zyrtarizuar sot te ekipi i tij…

FRANCO LERDA

Ish trajneri i Torinos, Lecces… zyrtarizohet te Partizani

17 June, 2019 @11:57

Pas largimit të trajnerit që i bëri kampion, Skënder Gega, Partizani ka zyrtarizuar në ambientet e klubit trajnerin e ri…

ARMANDO SADIKU

Sulmuesi historik i kombëtares, drejt Turqisë?!

17 June, 2019 @11:29

Sulmuesi historik i kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, mund të kalojë nga Superliga zvicerane në atë turke, bën të ditur sot…

MEDIA TALK

Rize zbret çmimin e Muriqit

17 June, 2019 @11:16

Pas kërkesave të shumta nga Galatasaray, Rizespor ka zbritur kërkesat për transferimin e Vedat Muriqit në drejtim të ekipit nga…

Të gjitha lajmet nga International