Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


GRUPI A


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GP DIF PIK
Franca 3 2 1 0 4 1 3 7
Zvicra 3 1 2 0 2 1 1 5
Shqipëria 3 1 0 2 1 3 -2 3
Rumania 3 0 1 2 2 4 -2 1

GRUPI B


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GP DIF PIK
Uellsi 3 2 0 1 6 3 3 6
Anglia 3 1 2 0 3 2 1 5
Sllovakia 3 1 1 1 3 3 0 4
Rusia 3 0 1 1 2 6 -4 1

GRUPI C


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GP DIF PIK
Gjermania 3 2 1 0 3 0 3 7
Polonia 3 2 1 0 2 0 2 7
Irlanda Veriore 3 1 0 2 2 2 0 3
Ukraina 3 0 0 3 0 5 -5 0

GRUPI D


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GP DIF PIK
Kroacia 3 2 1 0 5 3 2 7
Spanja 3 2 0 1 5 2 3 6
Turqia 3 1 0 2 2 4 -2 3
Republika Çeke 3 0 1 2 2 5 -3 1

GRUPI E


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GP DIF PIK
Italia 3 2 0 1 3 1 2 6
Belgjika 3 2 0 1 4 2 2 6
Irlanda 3 1 1 1 2 4 -2 4
Suedia 3 0 1 2 1 3 -2 1

GRUPI F


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GP DIF PIK
Hungaria 3 1 2 0 6 4 2 5
Islanda 3 1 2 0 4 3 1 5
Portugalia 3 0 3 0 4 4 0 3
Austria 3 0 1 2 1 4 -3 1
Kualifikim direkt
Kualifikim i mundshëm
Eliminim


Koment

Kualifikim i mundshëm: Katër skuadra nga vendet e treta do të kualifikohen për në 1/8 e finales. Ato përcaktohen me të përfunduar faza grupore e ndeshjeve në EURO 2016