Stinori 2018-2019


GRUPI A


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Anglia 0 0 0 0 0 0 0 0
Çekia 0 0 0 0 0 0 0 0
Bullgaria 0 0 0 0 0 0 0 0
Mali i Zi 0 0 0 0 0 0 0 0
Kosova 0 0 0 0 0 0 0 0

GRUPI B


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Portugalia 0 0 0 0 0 0 0 0
Ukraina 0 0 0 0 0 0 0 0
Serbia 0 0 0 0 0 0 0 0
Lituania 0 0 0 0 0 0 0 0
Luksemburgu 0 0 0 0 0 0 0 0

GRUPI C


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Holanda 0 0 0 0 0 0 0 0
Gjermania 0 0 0 0 0 0 0 0
Irlanda Veriore 0 0 0 0 0 0 0 0
Estonia 0 0 0 0 0 0 0 0
Bjellorusia 0 0 0 0 0 0 0 0

GRUPI D


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Zvicra 0 0 0 0 0 0 0 0
Danimarka 0 0 0 0 0 0 0 0
Irlanda 0 0 0 0 0 0 0 0
Gjeorgjia 0 0 0 0 0 0 0 0
Gjibraltari 0 0 0 0 0 0 0 0

GRUPI E


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Kroacia 0 0 0 0 0 0 0 0
Uellsi 0 0 0 0 0 0 0 0
Sllovakia 0 0 0 0 0 0 0 0
Hungaria 0 0 0 0 0 0 0 0
Azerbajxhani 0 0 0 0 0 0 0 0

GRUPI F


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Spanja 0 0 0 0 0 0 0 0
Suedia 0 0 0 0 0 0 0 0
Norvegjia 0 0 0 0 0 0 0 0
Rumania 0 0 0 0 0 0 0 0
Ishujt Faroe 0 0 0 0 0 0 0 0
Malta 0 0 0 0 0 0 0 0

GRUPI G


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Polonia 0 0 0 0 0 0 0 0
Austria 0 0 0 0 0 0 0 0
Izraeli 0 0 0 0 0 0 0 0
Sllovenia 0 0 0 0 0 0 0 0
Maqedonia 0 0 0 0 0 0 0 0
Letonia 0 0 0 0 0 0 0 0

GRUPI H


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Franca 0 0 0 0 0 0 0 0
Islanda 0 0 0 0 0 0 0 0
Turqia 0 0 0 0 0 0 0 0
Shqipëria 0 0 0 0 0 0 0 0
Moldavia 0 0 0 0 0 0 0 0
Andorra 0 0 0 0 0 0 0 0

GRUPI I


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Belgjika 0 0 0 0 0 0 0 0
Rusia 0 0 0 0 0 0 0 0
Skocia 0 0 0 0 0 0 0 0
Qipro 0 0 0 0 0 0 0 0
Kazakistani 0 0 0 0 0 0 0 0
San Marino 0 0 0 0 0 0 0 0

GRUPI J


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GSH GO DIF PIK
Italia 0 0 0 0 0 0 0 0
Bosnja dhe Hercegovina 0 0 0 0 0 0 0 0
Finlanda 0 0 0 0 0 0 0 0
Greqia 0 0 0 0 0 0 0 0
Armenia 0 0 0 0 0 0 0 0
Lihtenshtajni 0 0 0 0 0 0 0 0
Kualifikim në EURO 2020


Koment

ORARI I NDESHJEVE

GRUPI A

22.03.19 - 20:45 Anglia - Çekia
22.03.19 - 20:45 Bullgaria - Mali i Zi
25.03.19 - 20:45 Mali i Zi - Anglia
25.03.19 - 20:45 Kosova - Bullgaria
07.06.19 - 20:45 Çekia - Bullgaria,
07.06.19 - 20:45 Mali i Zi - Kosova
10.06.19 - 20:45 Çekia - Mali i Zi,
10.06.19 - 20:45 Bullgaria - Kosova
07.09.19 - 15:00 Kosova - Çekia
07.09.19 - 18:00 Anglia - Bullgaria
10.09.19 - 20:45 Anglia - Kosova
10.09.19 - 20:45 Mali i Zi - Çekia
11.10.19 - 20:45 Çekia - Anglia
11.10.19 - 20:45 Mali i Zi - Bullgaria
14.10.19 - 20:45 Bullgaria - Anglia
14.10.19 - 20:45 Kosova - Mali i Zi
14.11.19 - 20:45 Aglia - Mali i Zi
14.11.19 - 20:45 Çekia - Kosova
17.11.19 - 18:00 Kosova - Anglia
17.11.19 - 18:00 Bullgaria - Çekia

GRUPI B

22.03.19 - 20:45 Portugalia - Ukraina,
22.03.19 - 20:45 Luksemburgu - Lituania
25.03.19 - 20:45 Portugalia - Serbia
25.03.19 - 20:45 Luksemburgu - Ukraina
07.06.19 - 20:45 Ukraina - Serbia
07.06.19 - 20:45 Lituania - Luksemburgu
10.06.19 - 20:45 Ukraina - Luksemburgu
10.06.19 - 20:45 Serbia - Lituania
07.09.19 - 18:00 Lituania - Ukraina
07.09.19 - 20:45 Serbia - Portugalia
10.09.19 - 20:45 Lituania - Portugalia
10.09.19 - 20:45 Luksemburgu - Serbia
11.10.19 - 20:45 Portugal - Luksemburgu
11.10.19 - 20:45 Ukraina - Lituania
14.10.19 - 20:45 Ukraina - Portugalia
14.10.19 - 20:45 Lituania - Serbia
14.11.19 - 20:45 Portugalia - Lituania
14.11.19 - 20:45 Serbia - Luksemburgu
17.11.19 - 15:00 Luksemburgu - Portugalia
17.11.19 - 15:00 Serbia - Ukraina

GRUPI C

21.03.19 - 20:45 Holanda - Bjellorusia
21.03.19 - 20:45 Irlanda Veriore - Estonia
24.03.19 - 20:45 Holanda - Gjermania
24.03.19 - 20:45 Irlanda Veriore - Bjellorusia
08.06.19 - 18:00 Estonia - Irlanda Veriore
08.06.19 - 20:45 Bjellorusia - Gjermania
11.06.19 - 20:45 Gjermania - Estonia
11.06.19 - 20:45 Bjellorusia - Irlanda Veriore
06.09.19 - 20:45 Gjermania - Holanda
06.09.19 - 20:45 Estonia - Bjellorusia
09.09.19 - 20:45 Irlanda Veriore - Gjermania
09.09.19 - 20:45 Estonia - Holanda
10.10.19 - 20:45 Holanda - Irlanda Veriore
10.10.19 - 20:45 Bjellorusia - Estonia
13.10.19 - 18:00 Bjellorusia - Holanda
13.10.19 - 20:45 Estonia - Gjermania
16.11.19 - 20:45 Gjermania - Bjellorusia
16.11.19 - 20:45 Irlanda Veriore - Holanda
19.11.19 - 20:45 Gjermania - Irlanda Veriore
19.11.19 - 20:45 Holanda - Estonia

GRUPI D

23.03.19 - 15:00 Gjeorgjia - Zvicra
23.03.19 - 18:00 Gjibraltari - Irlanda
26.03.19 - 20:45 Zvicra - Denimarka
26.03.19 - 20:45 Irlanda - Gjeorgjia
07.06.19 - 18:00 Gjeorgjia - Gjibraltari
07.06.19 - 20:45 Danimarka - Irlanda
10.06.19 - 20:45 Danimarka - Gjeorgjia
10.06.19 - 20:45 Irlanda - Gjibraltari
05.09.19 - 20:45 Irlanda - Zvicra
05.09.19 - 20:45 Gjibraltari - Danimarka
08.09.19 - 18:00 Zvicra - Gjibraltari
08.09.19 - 18:00 Gjeorgjia - Danimarka
12.10.19 - 15:00 Gjeorgjia - Irlanda
12.10.19 - 18:00 Danimarka - Zvicra
15.10.19 - 20:45 Zvicra - Irlanda
15.10.19 - 20:45 Gjibraltari - Gjeorgjia
15.11.19 - 20:45 Zvicra - Gjeorgjia
15.11.19 - 20:45 Danimarka - Gjibraltari
18.11.19 - 20:45 Gjibraltari - Zvicra
18.11.19 - 20:45 Irlanda - Danimarka

GRUPI E

21.03.19 - 20:45 Kroacia - Azerbajxhani
21.03.19 - 20:45 Sllovakia - Hungaria
24.03.19 - 15:00 Uellsi - Sllovakia
24.03.19 - 18:00 Hungaria - Kroacia
08.06.19 - 15:00 Kroacia - Uellsi
08.06.19 - 18:00 Azerbajxhani - Hungaria
11.06.19 - 18:00 Azerbajxhani - Sllovakia
11.06.19 - 20:45 Hungaria - Uellsi
06.09.19 - 20:45 Sllovakia - Kroacia
06.09.19 - 20:45 Uellsi - Azerbajxhani
09.09.19 - 18:00 Azerbajxhani - Kroacia
09.09.19 - 20:45 Hungaria - Sllovakia
10.10.19 - 20:45 Kroacia - Hungaria
10.10.19 - 20:45 Sllovakia - Uellsi
13.10.19 - 18:00 Hungaria - Azerbajxhani
13.10.19 - 20:45 Uellsi - Kroacia
16.11.19 - 18:00 Azerbajxhani - Uellsi
16.11.19 - 20:45 Kroacia - Sllovakia
19.11.19 - 20:45 Uellsi - Hungaria
19.11.19 - 20:45 Sllovakia - Azerbajxhani

GRUPI F

23.03.19 - 18:00 Suedia - Rumania
23.03.19 - 18:00 Malta - Ishujt Faroe
23.03.19 - 20:45 Spanja - Norvegjia
26.03.19 - 20:45 Malta - Spanja
26.03.19 - 20:45 Norvegjia - Suedia
26.03.19 - 20:45 Rumania - Ishujt Faroe
07.06.19 - 20:45 Ishujt Faroe - Spanja
07.06.19 - 20:45 Suedia - Malta
07.06.19 - 20:45 Norvegjia - Rumania
10.06.19 - 20:45 Spanja - Suedia
10.06.19 - 20:45 Malta - Rumania
10.06.19 - 20:45 Ishujt Faroe - Norvegjia
05.09.19 - 20:45 Rumania - Spanja
05.09.19 - 20:45 Norvegjia - Malta
05.09.19 - 20:45 Ishujt Faroe - Suedia
08.09.19 - 15:00 Spanja - Ishujt Faroe
08.09.19 - 18:00 Rumania - Malta
08.09.19 - 20:45 Suedia - Norvegjia
12.10.19 - 18:00 Ishujt Faroe - Rumania
12.10.19 - 20:45 Norvegjia - Spanja
12.10.19 - 20:45 Malta - Suedia
15.10.19 - 20:45 Suedia - Spanja
15.10.19 - 20:45 Rumania - Norvegjia
15.10.19 - 20:45 Ishujt Faroe - Malta
15.11.19 - 20:45 Spanja - Malta
15.11.19 - 20:45 Rumania - Suedia
15.11.19 - 20:45 Norvegjia - Ishujt Faroe
18.11.19 - 20:45 Spanja - Rumania
18.11.19 - 20:45 Suedia - Ishujt Faroe
18.11.19 - 20:45 Malta - Norvegjia

GRUPI G

21.03.19 - 20:45 Austria - Polonia
21.03.19 - 20:45 Maqedonia - Letonia
21.03.19 - 20:45 Izraeli - Sllovenia
24.03.19 - 18:00 Izraeli - Austria
24.03.19 - 20:45 Polonia - Letonia
24.03.19 - 20:45 Sllovenia - Maqedonia
08.06.19 - 20:45 Maqedonia - Polonia
08.06.19 - 20:45 Austria - Sllovenia
08.06.19 - 20:45 Letonia - Izraeli
10.06.19 - 20:45 Polonia - Izraeli
10.06.19 - 20:45 Maqedonia - Austria
10.06.19 - 20:45 Letonia - Sllovenia
05.09.19 - 20:45 Izraeli - Maqedonia
06.09.19 - 20:45 Sllovenia - Polonia
06.09.19 - 20:45 Austria - Letonia
09.09.19 - 20:45 Polonia - Austria
09.09.19 - 20:45 Sllovenia - Izraeli
09.09.19 - 20:45 Letonia - Maqedonia
10.10.19 - 20:45 Letonia - Polonia
10.10.19 - 20:45 Austria - Izraeli
10.10.19 - 20:45 Maqedonia - Sllovenia
13.10.19 - 20:45 Polonia - Maqedonia
13.10.19 - 20:45 Sllovenia - Austria
15.10.19 - 20:45 Izraeli - Letonia
16.11.19 - 18:00 Sllovenia - Letonia
16.11.19 - 20:45 Izraeli - Polonia
16.11.19 - 20:45 Austria - Maqedonia
19.11.19 - 20:45 Polonia - Sllovenia
19.11.19 - 20:45 Letonia - Austria
19.11.19 - 20:45 Maqedonia - Izraeli

GRUPI H

22.03.19 - 20:45 Moldavia - Franca
22.03.19 - 20:45 Andorra - Islanda
22.03.19 - 20:45 Shqipëria - Turqia
25.03.19 - 18:00 Turqia - Moldavia
25.03.19 - 20:45 Franca - Islanda
25.03.19 - 20:45 Andorra - Shqipëria
08.06.19 - 15:00 Islanda - Shqipëria
08.06.19 - 18:00 Moldavia - Andorra
08.06.19 - 20:45 Turqia - Franca
11.06.19 - 20:45 Andorra - Franca
11.06.19 - 20:45 Islanda - Turqia
11.06.19 - 20:45 Shqipëria - Moldavia
07.09.19 - 18:00 Islanda - Moldavia
07.09.19 - 20:45 Franca - Shqipëria
07.09.19 - 20:45 Turqia - Andorra
10.09.19 - 20:45 Franca - Andorra
10.09.19 - 20:45 Shqipëria - Islanda
10.09.19 - 20:45 Moldavia - Turqia
11.10.19 - 20:45 Islanda - Franca
11.10.19 - 20:45 Turqia - Shqipëria
11.10.19 - 20:45 Andorra - Moldavia
14.10.19 - 20:45 Franca - Turqia
14.10.19 - 20:45 Islanda - Andorra
14.10.19 - 20:45 Moldavia - Shqipëria
14.11.19 - 18:00 Turqia - Islanda
14.11.19 - 20:45 Franca - Moldavia
14.11.19 - 20:45 Shqipëria - Andorra
17.11.19 - 20:45 Shqipëria - Franca
17.11.19 - 20:45 Moldavia - Islanda
17.11.19 - 20:45 Andorra - Turqia

GRUPI I

21.03.19 - 16:00 Kazakistani - Skocia
21.03.19 - 20:45 Belgjika - Rusia
21.03.19 - 20:45 Qipro - San Marino
24.03.19 - 15:00 Kazakistani - Rusia
24.03.19 - 18:00 San Marino - Skocia
24.03.19 - 20:45 Qipro - Belgjika
08.06.19 - 18:00 Rusia - San Marino
08.06.19 - 20:45 Belgjika - Kazakistani
08.06.19 - 20:45 Skocia - Qipro
11.06.19 - 16:00 Kazakistani - San Marino
11.06.19 - 20:45 Belgjium - Skocia
11.06.19 - 20:45 Rusia - Qipro
06.09.19 - 20:45 San Marino - Belgjika
06.09.19 - 20:45 Skocia - Rusia
06.09.19 - 20:45 Qipro - Kazakistani
09.09.19 - 20:45 Skocia - Belgjika
09.09.19 - 20:45 Rusia - Kazakistani
09.09.19 - 20:45 San Marino - Qipro
10.10.19 - 16:00 Kazakistani - Qipro
10.10.19 - 20:45 Belgjika - San Marino
10.10.19 - 20:45 Rusia - Skocia
13.10.19 - 15:00 Kazakistani - Belgjika
13.10.19 - 18:00 Qipro - Rusia
13.10.19 - 18:00 Skocia - San Marino
16.11.19 - 15:00 Qipro - Skocia
16.11.19 - 18:00 Rusia - Belgjika
16.11.19 - 18:00 San Marino - Kazakistani
19.11.19 - 20:45 Belgjika - Qipro
19.11.19 - 20:45 San Marino - Rusia
19.11.19 - 20:45 Skocia - Kazakistani

GRUPI J

23.03.19 - 20:45 Italia - Finlanda
23.03.19 - 20:45 Bosnja - Armenia
23.03.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Greqia
26.03.19 - 18:00 Armenia - Finlanda
26.03.19 - 20:45 Italia - Lihtenshtajni
26.03.19 - 20:45 Bosnja - Greqia
08.06.19 - 18:00 Finlanda - Bosnja
08.06.19 - 18:00 Armenia - Lihtenshtajni
08.06.19 - 20:45 Greqia - Italia
11.06.19 - 20:45 Italia - Bosnja
11.06.19 - 20:45 Greqia - Armenia
11.06.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Finlanda
05.09.19 - 18:00 Armenia - Italia
05.09.19 - 20:45 Bosnja - Lihtenshtajni
05.09.19 - 20:45 Finlanda - Greqia
08.09.19 - 18:00 Armenia - Bosnja
08.09.19 - 20:45 Finlanda - Italia
08.09.19 - 20:45 Greqia - Lihtenshtajni
12.10.19 - 18:00 Bosnja - Finlanda
12.10.19 - 20:45 Italia - Greqia
12.10.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Armenia
15.10.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Italia
15.10.19 - 20:45 Greqia - Bosnja
15.10.19 - 20:45 Finlanda - Armenia
15.11.19 - 18:00 Armenia - Greqia
15.11.19 - 18:00 Finlanda - Lihtenshtajni
15.11.19 - 20:45 Bosnja - Italia
18.11.19 - 20:45 Italia - Armenia
18.11.19 - 20:45 Lihtenshtajni - Bosnja
18.11.19 - 20:45 Greqia - Finlanda