Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


TABELA


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- AVR PIK
Vushtrria 30 23 3 4 45 19 26 72
Dukagjini 30 18 5 7 51 26 25 59
Besa 30 17 8 5 50 26 24 59
Vëllaznimi 30 15 9 6 40 18 22 54
Vitia 30 14 5 11 31 36 -5 47
Trepça 30 11 5 14 30 35 -5 38
Istogu 30 12 2 16 51 58 -7 38
Onix 30 10 7 13 32 36 -4 37
Arbëria 30 11 4 15 37 48 -11 37
Drenasi 30 9 8 13 28 29 -1 35
2 Korriku 30 10 5 15 34 42 -8 35
Vllaznia 30 10 4 16 28 42 -14 34
Ramiz Sadiku 30 11 0 19 35 46 -11 33
KF Bashkimi K 30 9 5 16 31 51 -20 32
Fushë Kosova 30 10 7 13 27 29 -2 31
Kika 30 7 9 14 33 42 -9 30
Superliga
Play-off
Play-out
Rënie nga liga


Koment

● Fushë Kosova është dënuar nga Komisioni Disciplinor me heqjen e 6 pikëve