Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


GRUPI A


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- +/- PIK
Malisheva 26 18 3 5 53 20 33 57
Dukagjini 26 16 7 3 47 21 26 55
Istogu 26 13 8 5 33 16 17 47
A&N 26 10 4 12 38 35 3 34
Trepça 26 9 6 11 33 44 -11 33
Vëllaznimi 26 9 5 12 24 31 -7 32
Liria 26 6 10 10 30 27 3 28
Onix 26 7 7 12 26 43 -17 28
Drenasi 26 4 10 12 24 39 -15 22
Vushtrria 26 4 8 14 16 47 -32 20

GRUPI B


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- +/- PIK
Ulpiana 26 14 8 4 38 18 20 50
Flamurtari 26 13 10 3 38 19 19 49
2 Korriku 26 13 3 10 42 28 14 42
Vitia 26 9 8 9 31 33 -2 35
Dardana 26 8 8 10 23 31 -8 32
Vllaznia 25 8 7 10 26 35 -9 31
Kika 26 9 4 13 30 40 -10 31
Ramiz Sadiku 25 7 8 10 21 27 -6 29
Ferizaj 26 6 9 11 27 36 -9 27
KEK-u 26 6 7 13 22 31 -9 25
Superliga
Play-Off / Barazh
Rënie në Ligë të Dytë