Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


GRUPI A


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- +/- PIK
Trepça ‘89 14 7 6 1 23 8 15 27
Trepça 14 6 4 4 17 15 2 22
Onix 14 5 6 3 19 15 4 21
Vëllaznimi 14 5 6 3 14 12 2 21
A&N 14 4 7 3 13 13 0 19
Liria 14 5 4 5 17 19 -2 19
Istogu 14 4 4 6 15 13 2 16
Rahoveci 14 3 6 5 18 19 -1 15
Drenasi 14 4 3 7 16 19 -3 15
Besa 14 3 2 9 14 33 -19 11

GRUPI B


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- +/- PIK
Vushtrria 14 6 8 0 18 11 7 26
Ferizaj 14 7 4 3 18 9 9 25
Arbëria 14 6 5 3 15 14 1 23
Ramiz Sadiku 14 7 1 6 23 19 4 22
2 Korriku 14 6 4 4 18 14 4 22
Fushë Kosova 14 5 2 7 20 22 -2 17
Flamurtari 14 4 5 5 10 15 -5 17
Kika 14 3 6 5 14 12 2 15
Vllaznia 14 3 4 7 11 19 -8 13
Vitia 14 3 1 10 11 23 -12 10
Superliga
Play-Off / Barazh
Rënie në Ligë të Dytë