Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


TABELA


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- +/- PIK
Drita 33 21 5 7 57 23 34 68
Gjilani 33 21 5 7 61 27 34 68
Ballkani 33 19 10 4 59 25 34 67
Prishtina 33 18 8 7 59 25 34 62
Feronikeli 33 14 5 16 50 40 10 47
Llapi 33 13 6 13 48 57 -9 45
Trepça ‘89 33 12 8 13 55 55 0 44
Drenica 33 12 8 13 39 40 -1 44
Flamurtari 33 12 7 14 42 56 -14 43
Ferizaj 33 9 2 22 34 70 -32 29
Vushtrria 33 5 6 22 34 76 -42 21
Dukagjini 33 5 4 24 27 69 -42 19
UEFA Champions League Kualifikime
UEFA Europa League Kualifikime
Rënie nga liga