Stinori


TABELA dhe REZULTATET


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- +/- PIK
Ballkani 7 6 1 0 21 6 15 19
Prishtina 6 3 2 1 10 3 7 11
Arbëria 7 3 2 2 10 8 2 11
Drita 5 3 1 1 6 4 2 10
Gjilani 7 2 4 1 4 5 -1 10
Trepça ‘89 7 2 2 3 3 5 -2 8
Drenica 7 2 2 3 5 12 -7 8
Feronikeli 7 1 3 3 10 9 1 6
Besa 7 1 1 5 7 19 -12 4
Llapi 6 0 2 4 3 8 -5 2
UEFA Champions League Kualifikime
UEFA Europa League Kualifikime
Barazh
Rënie nga liga


Koment

REZULTATET

Java 1

18.09.2020 (16:00) Trepça ‘89 - Arbëria 0-2
19.09.2020 (16:00) Besa - Ballkani 1-4
19.09.2020 (16:00) Prishtina - Drenica 3-0
20.09.2020 (13:30) Feronikeli - Gjilani 4-0
10.10.2020 (15;00) Drita - Llapi

Java 2

22.09.2020 (16:00) Drenica – Besa 2-1
22.09.2020 (16:00) Arbëria – Prishtina 1-1
23.09.2020 (16:00) Ballkani – Feronikeli 3-2
23.09.2020 (16:00) Llapi – Gjilani 0-1
14.10.2020 (14:00) Drita – Trepça 1-0

Java 3

25.09.2020 (16:00) Besa – Arbëria 0-3
26.09.2020 (16:00) Trepça ’89 – Llapi 1-0
26.09.2020 (16:00) Feronikeli – Drenica 2-2
27.09.2020 (13:30) Gjilani – Ballkani 0-0
(E shtyrë) Prishtina – Drita

Java 4

29.09.2020 (15:00) Arbëria – Feronikeli 0-0
30.09.2020 (15:00) Drita – Besa 3-1
30.09.2020 (15:00) Llapi – Ballkani 1-3
30.09.2020 (15:00) Trepça ’89 – Prishtina 1-0
01.10.2020 (15:00) Drenica – Gjilani 0-1

Java 5

03.10.2020 (15:00) Besa – Trepça ‘89 2-1
04.10.2020 (13:30) Feronikeli – Drita 1-2
04.10.2020 (15:00) Ballkani – Drenica 5-0
04.10.2020 (15:00) Prishtina – Llapi 0-0
05.10.2020 (15:00) Gjilani – Arbëria 3-1

Java 6

16.10.2020 (14:00) Arbëria – Ballkani 2-4
17.10.2020 (14:00) Prishtina – Besa 4-0
17.10.2020 (14:00) Llapi – Drenica 0-1
18.10.2020 (13:30) Drita – Gjilani 0-0
18.10.2020 (14:00) Trepça ’89 – Feronikeli 0-0


Java 7

20.10.2020 (14:00) Drenica – Arbëria 0-1
20.10.2020 (14:00) Besa – Llapi 2-2
21.10.2020 (14:00) Feronikeli – Prishtina 1-2
21.10.2020 (14:00) Gjilani – Trepça ‘89 0-0
21.10.2020 (14:00) Ballkani – Drita 2-0


Java 8

Drita – Drenica
Trepça ’89 – Ballkani
Llapi – Arbëria
Prishtina – Gjilani
Besa – Feronikeli

Java 9

Gjilani – Besa
Ballkani – Prishtina
Drenica – Trepça ‘89
Feronkeli – Llapi
Arbëria – Drita