Tabelat dhe Rezultatet

Stinori 2018-2019


2023/24


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- +/- PIKË
Liria U21 6 4 1 1 15 8 7 13
Prishtina U21 6 4 1 1 13 6 7 13
Llapi U21 6 3 1 2 11 6 5 10
Drita U21 6 3 1 2 10 6 4 10
Ballkani U21 6 3 1 2 14 12 2 10
Gjilani U21 5 2 1 2 10 9 1 7
Malisheva U21 6 2 1 3 17 18 -1 7
Fushë Kosova U21 5 2 0 3 9 11 -2 6
Feronikeli 74 U21 6 1 1 4 6 13 -7 4
Dukagjini U21 6 1 0 5 5 21 -16 3
Playoff
Rënie nga liga


Koment

Java 1

14.08.2023 Dukagjini U21 - Malisheva U21 2-8 [Granit Malaj, — n.n.]
15.08.2023 Prishtina U21 - Feronikeli 74 U21 1-0 [Dion Gallapeni 18’]
16.08.2023 Drita U21 - Llapi U21 3-0 [Meris Maliqi 40’, 59’, Eron Avdyli 59’]
16.08.2023 Liria U21 - Ballkani U21 4-2 [Armend Kryeziu 24, Elez Elezkurtaj 76, 90, Qamil Likaj 81 — n.n.]
Fushë Kosova U21 - Gjilani U21, e shtyer.

Java 2

23.08.2023 Gjilani U21 - Prishtina U21 1-3 [n.n.— Ramë Zijaj 8’, Donart Llabjani 23’, Arlind Dobroshevci 83’]
23.08.2023 Llapi U21 - Dukagjini U21 4-0 [Rinor Tovërlani 41’, Albion Miftari 44’, 56’, Kadri Berisha 70’]
23.08.2023 Liria U21 - Drita U21 0-2
23.08.2023 Malisheva U21 - Fushë Kosova U21 1-3 [n.n. — Bajram Berbatovci, Edison Neziri, Almir Azemi]
23.08.2023 Ballkani U21 - Feronikeli’74 U21 4-2

Java 3

30.08.2023 Prishtina U21 - Malisheva U21 6-1 [Jahir Sylejmani 23’, Igball Jashari 28’, Donart Llabjani 59’, Rinor Shabani 65’, Naxhi Berisha 78’, 79’ — n.n.]
30.08.2023 Feronikeli’74 U21 - Gjilani U21 1-4
30.08.2023 Fushë Kosova U21 - LLapi U21 1-4
30.08.2023 Dukagjini U21 - Liria U21 1-5 [n.n. — Qamil Likaj 35’, Armend Kryeziu 58’, 60’, 78’, Redon Arifi 56’]
30.08.2023 Drita U21 - Ballkani U21 1-1

Java 4

06.09.2023 Liria U21 - Fushë Kosova U21 3-2 [Elez Elezkurtaj 54’, 73’, Besnik Krsaniqi 62’ — n.n.]
06.09.2023 Malisheva U21 - Feronikeli’74 U21 1-1
06.09.2023 Llapi U21 - Prishtina U21 2-0 [Eron Brajshori 13’, Argjent Potera 40’]
06.09.2023 Drita U21 - Dukagjini U21 1-0 [Meris Maliqi]
06.09.2023 Ballkani U21 - Gjilani U21 2-1 [Destan Bytyqi, Krenar Dulaj — n.n.]

Java 5

13.09.2023 Prishtina U21 - Liria U21 0-0
13.09.2023 Dukagjini U21 - Ballkani U21 0-2 [B. Diawara, Krenar Dulaj]
13.09.2023 Fushë Kosova U21 - Drita U21 2-1 [Lis Demiri x2 — n.n.]
13.09.2023 Feronikeli’74 U21 - Llapi U21 1-0 [Endrit Kuçica 75’]
13.09.2023 Gjilani U21 - Malisheva U21 3-2

Java 6

19.09.2023 Ballkani U21 - Malisheva U21 3-4
20.09.2023 Liria U21 - Feronikeli’74 U21 3-1 [Xhevat Susuri 11’, 59’, Besnik Krasniqi 57’ — n.n.]
20.09.2023 Dukagjini U21 - Fushë Kosova U21 2-1
20.09.2023 Drita U21 - Prishtina U21 2-3 [n.n. — Andi Salihu, Rinor Shabani x2]
20.09.2023 Llapi U21 - Gjilani U21 1-1 [Eron Brajshori 47’ — n.n.]

Java 7

(plotësohet kur publikohen datat e ndeshjeve)