Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


2023/24


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- +/- PIKË
Prishtina U21 21 16 3 2 52 23 29 51
Gjilani U21 22 13 2 7 38 27 11 41
Liria U21 22 12 3 7 44 32 12 39
Drita U21 21 12 2 7 48 26 22 38
Llapi U21 22 11 4 7 44 31 13 37
Ballkani U21 21 10 4 7 47 35 12 34
Fushë Kosova U21 21 7 5 9 33 39 -6 26
Malisheva U21 22 6 1 15 45 63 -18 19
Feronikeli 74 U21 21 3 2 16 20 55 -35 11
Dukagjini U21 21 3 2 16 18 58 -40 11
Playoff
Rënie nga liga


Koment

Java 1

14.08.2023 Dukagjini U21 - Malisheva U21 2-8 [Granit Malaj, — n.n.]
15.08.2023 Prishtina U21 - Feronikeli 74 U21 1-0 [Dion Gallapeni 18’]
16.08.2023 Drita U21 - Llapi U21 3-0 [Meris Maliqi 40’, 59’, Eron Avdyli 59’]
16.08.2023 Liria U21 - Ballkani U21 4-2 [Armend Kryeziu 24, Elez Elezkurtaj 76, 90, Qamil Likaj 81 — n.n.]
25.10.2023 Fushë Kosova U21 - Gjilani U21 2-0

Java 2

23.08.2023 Gjilani U21 - Prishtina U21 1-3 [n.n.— Ramë Zijaj 8’, Donart Llabjani 23’, Arlind Dobroshevci 83’]
23.08.2023 Llapi U21 - Dukagjini U21 4-0 [Rinor Tovërlani 41’, Albion Miftari 44’, 56’, Kadri Berisha 70’]
23.08.2023 Liria U21 - Drita U21 0-2
23.08.2023 Malisheva U21 - Fushë Kosova U21 1-3 [n.n. — Bajram Berbatovci, Edison Neziri, Almir Azemi]
23.08.2023 Ballkani U21 - Feronikeli’74 U21 4-2

Java 3

30.08.2023 Prishtina U21 - Malisheva U21 6-1 [Jahir Sylejmani 23’, Igball Jashari 28’, Donart Llabjani 59’, Rinor Shabani 65’, Naxhi Berisha 78’, 79’ — n.n.]
30.08.2023 Feronikeli’74 U21 - Gjilani U21 1-4
30.08.2023 Fushë Kosova U21 - Llapi U21 1-4
30.08.2023 Dukagjini U21 - Liria U21 1-5 [n.n. — Qamil Likaj 35’, Armend Kryeziu 58’, 60’, 78’, Redon Arifi 56’]
30.08.2023 Drita U21 - Ballkani U21 1-1

Java 4

06.09.2023 Liria U21 - Fushë Kosova U21 3-2 [Elez Elezkurtaj 54’, 73’, Besnik Krsaniqi 62’ — n.n.]
06.09.2023 Malisheva U21 - Feronikeli’74 U21 1-1
06.09.2023 Llapi U21 - Prishtina U21 2-0 [Eron Brajshori 13’, Argjent Potera 40’]
06.09.2023 Drita U21 - Dukagjini U21 1-0 [Meris Maliqi]
06.09.2023 Ballkani U21 - Gjilani U21 2-1 [Destan Bytyqi, Krenar Dulaj — n.n.]

Java 5

13.09.2023 Prishtina U21 - Liria U21 0-0
13.09.2023 Dukagjini U21 - Ballkani U21 0-2 [B. Diawara, Krenar Dulaj]
13.09.2023 Fushë Kosova U21 - Drita U21 2-1 [Lis Demiri x2 — n.n.]
13.09.2023 Feronikeli’74 U21 - Llapi U21 1-0 [Endrit Kuçica 75’]
13.09.2023 Gjilani U21 - Malisheva U21 3-2

Java 6

19.09.2023 Ballkani U21 - Malisheva U21 3-4
20.09.2023 Liria U21 - Feronikeli’74 U21 3-1 [Xhevat Susuri 11’, 59’, Besnik Krasniqi 57’ — n.n.]
20.09.2023 Dukagjini U21 - Fushë Kosova U21 2-1
20.09.2023 Drita U21 - Prishtina U21 2-3 [n.n. — Andi Salihu, Rinor Shabani x2]
20.09.2023 Llapi U21 - Gjilani U21 1-1 [Eron Brajshori 47’ — n.n.]

Java 7

04.10.2023 Gjilani U21 - Liria U21 2-1 [n.n., Erzen Hyseni — n.n.]
04.10.2023 Malisheva U21 - Llapi U21 3-0 [Enis Hoti, Gramos Bajra, Laurent Xhylani]
04.10.2023 Feronikeli’74 U21 - Drita U21 0-2 [Rilind Haziraj 43’, 70’]
05.10.2023 Prishtina U21 - Dukagjini U21 1-1 [Igball Jashari pen. — n.n.]
xx. 10. 2023 Fushë Kosova U21 - Ballkani U21 1-1

Java 8

11.10.2023 Fushë Kosova U21 - Prishtina U21 1-4 [n.n. — Igball Jashari, Ange Fofana, Amar Demolli pen., Donart Llabjani].
11.10.2023 Ballkani U21 - Llapi U21 3-1 [B. Diawara, A. Bahtijari, E. Maksutaj — n.n.]
11.10.2023 Liria U21 - Malisheva U21 3-1 [Xhevat Susuri 52’ 56’ 82’ — n.n.]
11.10.2023 Dukagjini U21 - Feronikeli’74 U21 3-2
20.03.2024 Gjilani U21 - Drita U21 0-3 [Ebrlin Sokoli, Meris Maliqi, Endi Halili]

Java 9

18.10.2023 Malisheva U21 - Drita U21 1-2 [n.n. — Erblin Sokoli, Altin Klaiqi]
18.10.2023 Llapi U21 - Liria U21 3-0
18.10.2023 Gjilani U21 - Dukagjini U21 3-1
18.10.2023 Feronikeli’74 U21 - Fushë Kosova U21 1-1
20.03.2024 Prishtina U21 - Ballkani U21 3-1 [Jahir Sylejmani 2’, 47’, Donart Llabjani 30’ — Krenar Dulaj 31’]

Cikli i dytë i ndeshjeve

Java 10

24.10.2023 Ballkani U21 - Liria U21 2-0 [E Maksutaj, A Baftjari]
25.10.2023 Llapi U21 - Drita U21 1-1 [n.n. — Altin Klaiqi]
25.10.2023 Malisheva U21 - Dukagjini U21 3-0
25.10.2023 Feronikeli’74 U21 - Prishtina U21 2-4 [n.n. — Andi Salihu, Amar Demolli, Donart Llabjani, Olt Pllana]
xx.02.2024 Gjilani U21 - Fushë Kosova U21 1-0

Java 11

08.11.2023 Prishtina U21 - Gjilani U21 3-2 [Fofana Ange, Dion Gallapeni, Rinor Shabani — n.n.]
08.11.2023 Dukagjini U21 - Llapi U21 1-3
08.11.2023 Drita U21 - Liria U21 1-2 [Altin Klaiqi — Xh. Susuri, L. Bajrami]
08.11.2023 Fushë Kosova U21 - Malisheva U21 3-2
09.11.2023 Feronikeli’74 U21 - Ballkani U21 2-1

Java 12

15.11.2023 Malisheva U21 - Prishtina U21 1-3 [n.n. — Dion Gallapeni 1’, Rinor Shabani 48’, Andi Salihu 90’]
15.11.2023 Gjilani U21 - Feronikeli’74 U21 1-0
15.11.2023 Llapi U21 - Fushë Kosova U21 2-1 [Eron Brajshori 15’, Mërgim Cërnavërni 82’pen. — n.n]
15.11.2023 Liria U21 - Dukagjini U21 3-0 [Xh. Susuri x2, L. Bajrami]
15.11.2023 Ballkani U21 - Drita U21 4-3 [Edi Maksutaj x2, Ardi Maloku x2 — n.n]

Java 13

19.11.2023 Feronikeli’74 U21 - Malisheva U21 0-5 [Ilir Rexha x3, Erion Morina x2]
19.11.2023 Fushë Kosova U21 - Liria U21 3-2 [Almir Azemi, Lis Demiri, Amir Sekiraqa — n.n.]
19.11.2023 Dukagjini U21 - Drita U21 1-4 [n.n. — Rilind Haziraj 34’, 75’, Yll Ibrahimi 52’, 77’]
19.11.2023 Gjilani U21 - Ballkani U21 1-0 [ Lorent Rafuna 78’]
19.11.2023 Prishtina U21 - Llapi U21 1-0 [Mal Mehmeti 6’]

Java 14

22.11.2023 Liria U21 - Prishtina U21 1-2 [n.n. — Mal Mehmeti 34’, Amar Demolli 47’]
22.11.2023 Llapi U21 - Feronikeli U21 4-1 [Jon Jakupi 2’, Mërgim Cërnavërni 27’, 33’, Florent Behrami 90+3’ — Adonis Qorri 79’]
22.11.2023 Ballkani U21 - Dukagjini U21 4-1 [Krenar Dulaj x3, Arlind Maloku — n.n.]
22.11.2023 Drita U21 - Fushë Kosova U21 2-0 Eris Mani 76’, Mitat Xhymshiti 83’pen.]
22.11.2023 Malisheva U21 - Gjilani U21 0-5 [Lorent Rafuna 8’, Eldonit Shaqiri 40’, 53’, Fatlum Leka 85’, Dilon Aliu 87’]

Java 15

12.12.2023 Malisheva U21 - Ballkani U21 2-3 [n.n. — E. Maksutaj x2, A. Kapra]
13.12.2023 Prishtina U21 - Drita U21 3-0 [Jahir Sylejmani 12’, Igball Jashari 78’, Ylber Murturi 83’]
13.12.2023 Feronikeli’74 U21 - Liria U21 0-1 [Erand Bacaliu]
13.12.2023 Gjilani U21 - Llapi U21 0-3 [Florent Behrami, Mërgim Cërnavërni, Rinor Tovërlani]
13.12.2023 Fushë Kosova U21 - Dukagjini U21 2-0

Java 16

14.02.2024 Dukagjini U21 - Prishtina U21 1-0
14.02.2024 Llapi U21 - Malisheva U21 4-2 [Rinor Tovërlani 22’, 24’, 85’, Florent Behrami 90’ — Gramos Bajra 12’, Arianit Morina 82’]
14.02.2024 Liria U21 - Gjilani U21 0-1 [Albios Ramushi 82’]
14.02.2024 Drita U21 - Feronikeli U21 7-1 [Etnik Bislimi x3, Erblin Sokoli x2, Edonis Hajdini, Leart Shkodra — n.n.]
14.02.2024 Ballkani U21 - Fushë Kosova U21 3-1

Java 17
28.02.2024 Drita U21 - Gjilani U21 1-2 [n.n. — Erblin Sokoli 34’, Blend Krasniqi 38’]
28.02.2024 Malisheva U21 - Liria U21 2-3 [n.n. — Xhevat Susuri, E. Ajazaj, B. Krasniqi]
28.02.2024 Prishtina U21 - Fushë Kosova U21 3-3 [Y. Olivier 14’, Amar Demolli 64’, 69’ — Engjëll Kelmendi 18’, 48’, Alban Hyseni 43’]
28.02.2024 Feronikeli’74 U21 - Dukagjini U21 2-0
28.02.2024 Llapi U21 - Ballkani U21 2-2

Java 18
24.03.2024 Liria U21 - Llapi U21 2-2
24.03.2024 Fushë Kosova U21 - Feronikeli’74 U21 1-0
24.03.2024 Ballkani U21 - Prishtina U21 1-2 [Destan Bytyqi 44’ — Sinan Kadiri 46’, Arlind Dobroshevci 90’]
24.03.2024 Dukagjini U21 - Gjilani U21 1-1
25.03.2024 Drita U21 - Malisheva U21 4-2 [Erion Ramushi 15’, 72’, Meris Maliqi 59’, Endi Halili 80’ — n.n.]

Cikli i tretë i ndeshjeve

Java 19
27.03.2024 Prishtina U21 - Dukagjini U21 5-2 [Arlind Dobroshevci 17’, Sinan Kadiri 27’, Arben Nikprelaj 61’, Naxhi Berisha 66’, Dardan Gjonbalaj 88’ — Hekuran Berisha 53’, Eduard Berisha 90’]
27.03.2024 Llapi U21 - Fushë Kosova U21 3-1
27.03.2024 Ballkani U21 - Liria U21 1-2 [n.n. — Xhevat Susuri 53’, 56’]
27.03.2024 Drita U21 - Feronikeli’74 U21 6-1 [Erblin Sokoli x2, Dilon Aliu, Tefik Ramadani, Engjëll Sylejmani, n.n.ag. — n.n.]
27.03.2024 Gjilani U21 - Malisheva U21 3-0

Java 20
03.04.2024 Malisheva U21 - Llapi U21 3-2 [Gramos Bajra x3 — n.n.]
03.04.2024 Feronikeli’74 U21 - Gjilani U21 1-3 [n.n. — Shaban Shabani 54’, Qëndrim Bajrami 69’, Venhar Hyseni 81’]
03.04.2024 Dukagjini U21 - Liria U21 1-2 [n.n. — B. Krasniqi 38’, M. Gavazaj 47’]
03.04.2024 Prishtina U21 - Drita U21 x-x
04.04.2024 Fushë Kosova U21 - Ballkani U21 2-2

Java 21
09.04.2024 Drita U21 - Dukagjini U21 2-0
09.04.2024 Gjilani U21 - Prishtina U21 1-2 [Lorent Rafuna 46’ — Sinan Kadiri 7’, 87’]
09.04.2024 Llapi U21 - Feronikeli’74 U21 3-1
09.04.2024 Ballkani U21 - Malisheva U21 5-0
09.04.2024 Liria U21 - Fushë Kosova U21 2-2

Java 22
18.04.2024 Prishtina U21 - Llapi U21 3-0 [Naxhi Berisha 30’, Rama ag. 32’, Anik Vitija 83’]
18.04.2024 Malisheva U21 - Liria U21 1-5 [n.n. — Xh. Susuri, L. Bajrami x2, B. Krasniqi, Q. Likaj]
18.04.2024 Drita U21 - Gjilani U21 0-2 [Altin Ferati 84’, Lorent Rafuna 88’]