Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


Skema Copa America 2016

Çerekfinalet

SHBA

i

2-1

Ekuadori

i

Argjentina

i

4-1

Venezuela

i

Peru

Kolumbia

i

Meksika

i

0-7

Kili

i