Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

Stinori 2020-2021


Portat e paprekura

EKIPI Ndeshje pa pranuar Gol

Ballkani 11

Drita 10

Dukagjini 7

Gjilani 7

Llapi 7

Prishtina 6

Feronikeli 5

Malisheva 5

Drenica 4

Ulpiana 3

Spjegim

Në këtë tabelë llogariten ndeshjet ku ekipi në fjalë nuk ka pranuar gol gjatë gjithë stinorit.

Shembull:
(7) dmth: 7 ndeshje gjithsej, gjatë gjithë stinorit, ekipi ka kaluar pa pranuar gol.