Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


GRUPI 1


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Ukraina 3 2 1 0 5 1 4 7
Skocia 3 2 0 1 6 4 2 6
Irlanda 4 1 1 2 4 3 1 4
Armenia 4 1 0 3 2 9 -7 3

GRUPI 2


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Izraeli 3 1 2 0 6 5 1 5
Islanda 3 0 3 0 5 5 0 3
Shqipëria 2 0 1 1 2 3 -1 1
Rusia - - - - - - - -

GRUPI 3


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Bosnja dhe Hercegovina 4 2 2 0 6 4 2 8
Mali i Zi 4 2 1 1 6 3 3 7
Finlanda 4 1 1 2 5 5 0 4
Rumania 4 1 0 3 1 6 -5 3

GRUPI 4


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Norvegjia 4 3 1 0 6 3 3 10
Serbia 4 2 1 1 7 4 3 7
Suedia 4 1 0 3 5 6 -1 3
Sllovenia 4 0 2 2 3 8 -5 2
FINAL FOUR
Rënie në Ligën C


Koment

ORARI I NDESHJEVE

GRUPI 1

04.06.22 - 15:00 Armenia - Irlanda 1-0
07.06.22 - 18:00 Skocia - Armenia 2-0
08.06.22 - 20:45 Irlanda - Ukraina 0-1
11.06.22 - 15:00 Ukraina - Armenia 3-0
11.06.22 - 18:00 Irlanda - Skocia 3-0
14.06.22 - 18:00 Armenia - Skocia 1-4
14.06.22 - 20:45 Ukraina - Irlanda 1-1
21.09.22 - 20:45 Skocia - Ukraina
24.09.22 - 18:00 Armenia - Ukraina
24.09.22 - 20:45 Skocia - Irlanda
27.09.22 - 20:45 Irlanda - Armenia
27.09.22 - 20:45 Ukraina - Skocia

GRUPI 2

02.06.22 - 20:45 Izraeli - Islanda 2-2
02.06.22 - 20:45 Shqipëria - Rusia (anuluar)
06.06.22 - 20:45 Izraeli - Rusia (anuluar)
06.06.22 - 20:45 Islanda - Shqipëria 1-1
10.06.22 - 20:45 Shqipëria - Izraeli 1-2
10.06.22 - 20:45 Rusia - Islanda (anuluar)
13.06.22 - 20:45 Rusia - Shqipëria (anuluar)
13.06.22 - 20:45 Islanda - Izraeli 2-2
24.09.22 - 15:00 Islanda - Rusia (anuluar)
24.09.22 - 20:45 Izraeli - Shqipëria
27.09.22 - 20:45 Shqipëria - Islanda
27.09.22 - 20:45 Rusia - Izraeli (anuluar)

GRUPI 3

04.06.22 - 18:00 Finlanda - Bosnja dhe Hercegovina 1-1
04.06.22 - 20:45 Mali i Zi - Rumania 2-0
07.06.22 - 20:45 Finlanda - Mali i Zi 2-0
07.06.22 - 20:45 Bosnja dhe Hercegovina - Rumania 1-0
11.06.22 - 15:00 Mali i Zi - Bosnja dhe Hercegovina 1-1
11.06.22 - 20:45 Rumania - Finlanda 1-0
14.06.22 - 20:45 Bosnja dhe Hercegovina - Finlanda 3-2
14.06.22 - 20:45 Rumania - Mali i Zi 0-3
23.09.22 - 20:45 Bosnja dhe Hercegovina - Mali i Zi
23.09.22 - 20:45 Finlanda - Rumania
26.09.22 - 20:45 Rumania - Bosnja dhe Hercegovina
26.09.22 - 20:45 Mali i Zi - Finlanda

GRUPI 4

02.06.22 - 20:45 Serbia - Norvegjia 0-1
02.06.22 - 20:45 Sllovenia - Suedia 0-2
05.06.22 - 20:45 Serbia - Sllovenia 4-1
05.06.22 - 20:45 Suedia - Norvegjia 1-2
09.06.22 - 20:45 Norvegjia - Sllovenia 0-0
09.06.22 - 20:45 Suedia - Serbia 0-1
12.06.22 - 18:00 Norvegjia - Suedia 3-2
12.06.22 - 20:45 Sllovenia - Serbia 2-2
24.09.22 - 18:00 Sllovenia - Norvegjia
24.09.22 - 20:45 Serbia - Suedia
27.09.22 - 20:45 Norvegjia - Serbia
27.09.22 - 20:45 Suedia - Sllovenia