Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


Kupa e Kosovës Liga e Parë 2020/21

FINAL 4

Istogu 64
i

03.02.21 13:00 IST-DRI 64-69

Drita 69
i
Marigona Hill Prishtina 72
i

04.02.21 13:00 MHP-ASP 72-73

AS Prishtina 73
i

FINALJA

Drita 75
i

05.02.21 13:00 DRI-ASP 75-67

AS Prishtina 67
i

FITUESI

Drita
i