Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


Play Off Liga e Parë 2020/21

Gjysmëfinalet

Drita 2
i

12.04.2021 17:00 DRI-MHP 88-82
15.04.2021 16:00 MHP-DRI 69-89

Marigona Hill Prishtina 0
i
Istogu 2
i

12.04.2021 17:00 IST-ASP 95-81
15.04.2021 17:00 ASP-IST 84-76
17.04.2021 19:00 IST-ASP 83-73

AS Prishtina 1
i

FINALJA

Drita 2
i

19.04.2021 19:00 DRI-IST 92-74
22.04.2021 17:00 IST-DRI 64-84

Istogu 0
i

FITUESI

Drita
i


Koment

✦ Skuadra që shënon dy fitore, kalon në finale.

✦ Skuadra që fiton dy ndeshje në serinë finale, shpallet kampione.