Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


Play Off Liga e Parë 2021/22

Gjysmëfinalet

Vëllaznimi 2
i

05.04.2022 20:30 VEL-VUS 106-67
08.04.2022 20:30 VUS-VEL 71-83

Vushtrria 0
i
Prishtina e Re 2
i

05.04.2022 19:30 PER-NEW 72-71
08.04.2022 16:00 NEW-PER 91-97

New Basket 0
i

Finalja

Vëllaznimi 2
i

15.04.2022 20:30 VEL-PER 89-72
18.04.2022 20:30 PER-VEL 65-76

Prishtina e Re 0
i

KAMPIONI

Vëllaznimi
i


Koment

✦ Skuadra që shënon dy fitore, kalon në finale.

✦ Skuadra që fiton dy ndeshje në serinë finale, shpallet kampione.