Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


Liga Unike 2020/21

Çerekfinalet

Vllaznia 73
i

06.04.2021 16:00 VLL-PEJ 73-90

Peja 90
i
Rahoveci 20
i

06.04.2021 19:00 RAH-TEU Kualifikim pa lojë

Teuta 0
i
Prishtina 70
i

07.04.2021 19:00 PRI-YLL 70-87

Ylli 87
i
Goga Basket 76
i

07.04.2021 16:00 GOG-TIR 76-67

SK Tirana 67
i

Gjysmëfinalet

Peja 73
i

13.04.2021 16:00 PEJ-RAH 73-71

Rahoveci 71
i
Ylli 86
i

13.04.2021 19:00 GOG-YLL 74-86

Goga Basket 74
i

Finalja

Peja 79
i

14.04.2021 19:00 PEJ-YLL 79-82

Ylli 82
i

FITUESI

Ylli
i