Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


Play Off Liga e Femrave 2020/21

Gjysmëfinalet

Bashkimi F 2
i

08.04.2021 BAS-VEL 99-71
12.04.2021 VEL-BAS 84-105

Vëllaznimi F 0
i
Prishtina F 0
i

08.04.2021 PRI-PEN 60-71
12.04.2021 PEN-PRI 87-86

Penza F 2
i

FINALJA

Bashkimi F 2
i

15.04.2021 BAS-PEN 63-84
19.04.2021 PEN-BAS 65-70
22.04.2021 BAS-PEN 74-63
26.04.2021 PEN-BAS 72-58
29.04.2021 BAS-PEN 63-77

Penza F 3
i

FITUESI

Penza F
i


Koment

✦ Skuadra që shënon dy fitore, kalon në finale.

✦ Skuadra që fiton 3 ndeshje në serinë finale, shpallet kampione.