Stinori


GRUPI 1


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Luksemburgu 4 3 0 1 6 3 3 9
Mali i Zi 4 3 0 1 6 2 4 9
Azerbajxhani 4 1 1 2 2 4 -2 4
Qipro 4 0 1 3 0 5 -5 1

GRUPI 2


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Maqedonia 4 1 3 0 7 6 1 6
Gjeorgjia 4 1 3 0 5 4 1 6
Armenia 4 1 2 1 6 5 1 5
Estonia 4 0 2 2 4 7 -3 2

GRUPI 3


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Sllovenia 4 3 1 0 6 0 6 10
Greqia 4 2 2 0 4 1 3 8
Kosova 4 0 2 2 2 4 -2 2
Moldavia 4 0 1 3 1 8 -7 1

GRUPI 4


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Bellorusia 4 2 1 1 6 5 1 7
Lituania 4 1 2 1 3 4 -1 5
Shqipëria 4 1 2 1 2 1 1 5
Kazakistani 4 1 1 2 3 4 -1 4
FINAL FOUR
Rënie në Ligën D


Koment

ORARI I NDESHJEVE

GRUPI 1

05.09.20 - 18:00 Azerbajxhani - Luksemburgu 1-2
05.09.20 - 18:00 Qipro - Mali i Zi 0-2
08.09.20 - 20:45 Luksemburgu - Mali i Zi 0-1
08.09.20 - 20:45 Qipro - Azerbajxhani 0-1
10.10.20 - 15:00 Luksemburgu - Qipro 2-0
10.10.20 - 15:00 Mali i Zi - Azerbajxhani 2-0
13.10.20 - 18:00 Azerbajxhani - Qipro 0-0
13.10.20 - 20:45 Mali i Zi - Luksemburgu 1-2
14.11.20 - 18:00 Qipro - Luksemburgu
14.11.20 - 18:00 Azerbajxhani - Mali i Zi
17.11.20 - 20:45 Luksemburgu - Azerbajxhani
17.11.20 - 20:45 Mali i Zi - Qipro

GRUPI 2

05.09.20 - 15:00 Maqedonia Veriore - Armenia 2-1
05.09.20 - 18:00 Estonia - Gjeorgjia 0-1
08.09.20 - 18:00 Armenia - Estonia 2-0
08.09.20 - 18:00 Gjeorgjia - Maqedonia Veriore 1-1
11.10.20 - 18:00 Estonia - Maqedonia Veriore 3-3
11.10.20 - 18:00 Armenia - Gjeorgjia 2-2
14.10.20 - 20:45 Maqedonia Veriore - Gjeorgjia 1-1
14.10.20 - 20:45 Estonia - Armenia 1-1
15.11.20 - 15:00 Maqedonia Veriore - Estonia
15.11.20 - 18:00 Gjeorgjia - Armenia
18.11.20 - 18:00 Armenia - Maqedonia Veriore
18.11.20 - 18:00 Gjeorgjia - Estonia

GRUPI 3

03.09.20 - 20:45 Moldavia - Kosova 1-1
03.09.20 - 20:45 Sllovenia - Greqia 0-0
06.09.20 - 18:00 Sllovenia - Moldavia 1-0
06.09.20 - 20:45 Kosova - Greqia 1-2
11.10.20 - 20:45 Kosova - Sllovenia 0-1
11.10.20 - 20:45 Greqia - Moldavia 2-0
14.10.20 - 20:45 Moldavia - Sllovenia 0-4
14.10.20 - 20:45 Greqia - Kosova 0-0
15.11.20 - 20:45 Moldavia - Greqia
15.11.20 - 20:45 Sllovenia - Kosova
18.11.20 - 20:45 Kosova - Moldavia
18.11.20 - 20:45 Greqia - Sllovenia

GRUPI 4

04.09.20 - 18:00 Lituania - Kazakistani 0-2
04.09.20 - 20:45 Bellorusia - Shqipëria 0-2
07.09.20 - 16:00 Kazakistani - Bellorusia 1-2
07.09.20 - 20:45 Shqipëria - Lituania 0-1
11.10.20 - 15:00 Kazakistani - Shqipëria 0-0
11.10.20 - 18:00 Lituania - Bellorusia 2-2
14.10.20 - 18:00 Lituania - Shqipëria 0-0
14.10.20 - 20:45 Bellorusia - Kazakistani 2-0
15.11.20 - 18:00 Shqipëria - Kazakistani
15.11.20 - 18:00 Bellorusia - Lituania
18.11.20 - 16:00 Kazakistani - Lituania
18.11.20 - 16:00 Shqipëria - Bellorusia