Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


Play Off Liga e Femrave 2021/22

Gjysmëfinalet

Prishtina F 2
i

30.03.2022 16:00 PRI-TRE 76-64
03.04.2022 13:00 TRE-PRI 66-77

Trepça F 0
i
Penza F 2
i

30.03.2022 19:00 PEN-BAS 61-76
02.04.2022 20:00 BAS-PEN 68-82
06.04.2022 20:30 PEN-BAS 85-64

Bashkimi F 1
i

FINALJA

Prishtina F 1
i

11.04.2022 17:00 PRI-PEN 58-76
15.04.2022 20:30 PEN-PRI 64-60
18.04.2022 20:30 PRI-PEN 87-68
22.04.2022 20:30 PEN-PRI 79-62

Penza F 3
i

FITUESI

Penza F
i


Koment

✦ Skuadra që shënon dy fitore, kalon në finale.

✦ Skuadra që fiton 3 ndeshje në serinë finale, shpallet kampione.