Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Kosova U17 barazon me Bullgarinë U17

Përfaqësuesja

Kosova U17 barazon me Bullgarinë U17

15/04/21 @ 00:05

MIQËSORE

Kosova U17 arrin në Sofje për ndeshjet e radhës

Përfaqësuesja

Kosova U17 arrin në Sofje për ndeshjet e radhës

12/04/21 @ 22:56

MIQËSORE

Edhe një fitore për Dardanet

Përfaqësuesja

Edhe një fitore për Dardanet

11/04/21 @ 17:44

VALON BERISHA

Mbyllet sezoni për Valon Berishën

Përfaqësuesja/Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Mbyllet sezoni për Valon Berishën

09/04/21 @ 17:13

ADEMI - CHALLANDES

Presidenti i FFK-së Ademi merr në pyetje përzgjedhësin Challandes

Përfaqësuesja

Presidenti i FFK-së Ademi merr në pyetje përzgjedhësin Challandes

09/04/21 @ 16:03

PAS FITORES

Afërdita Fazlija: Do të bëjmë kombëtare solide

Përfaqësuesja

Afërdita Fazlija: Do të bëjmë kombëtare solide

08/04/21 @ 22:25

FIFA RANKING

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

07/04/21 @ 15:58

LISTA E LOJTARËVE

Emërorja e Kosovës U17 para ndeshjeve ndaj Bullgarisë U17

Përfaqësuesja

Emërorja e Kosovës U17 para ndeshjeve ndaj Bullgarisë U17

07/04/21 @ 12:41

KOSOVA

Vashat e përfaqësueses arrijnë në Shkup për dy ndeshjet miqësore

Përfaqësuesja

Vashat e përfaqësueses arrijnë në Shkup për dy ndeshjet miqësore

06/04/21 @ 22:01

E FUNDIT

Shokuese: Leart Paqarada lë Kosovën për shkak të Challandes

Përfaqësuesja

Shokuese: Leart Paqarada lë Kosovën për shkak të Challandes

04/04/21 @ 18:49


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja