Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA FINALJA

Drama e penalltive, që ia solli fitoren KH Trepçës në finale të Kupës

Drama e penalltive, që ia solli fitoren KH Trepçës në finale të Kupës


8 May, 2023 @17:18

KH Trepça ka arritur të shënojë fitore të madhe në finale të Kupës së Kosovës në hendboll, duke e mposhtur rekord-kampionin e Kosovës në ndeshje KH Besa Famgas dhe atë vetëm pas penalltive.

E për t’i parë penalltitë e fundit dhe momentet e ndeshjes, shikoni videot e mëposhtme:

 

 

 

 


 
Të gjitha lajmet nga FHK Superliga